lekkimkrokiem.pl

Opinie (16) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16)

Opinie nt. sklepu lekkimkrokiem.pl

12 wrz 2023
Wreszcie sklep w którym mogę dobrać obuwie pod względem medycznym dla swoich stóp gdzie mam bardzo wysoki kąt podbicia. A tutaj szeroki asortyment pozwolił mi dobrać idealny but aby podeprzeć cała podeszwę stopy, a dodatkowo odpowiedni ładny model. Polecam
21 wrz 2023
Dzień dobry, Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię, cieszymy się, że jest Pan zadowolony, nasi specjaliści chętnie służą pomocą. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :)
14 wrz 2023
Fantastyczna obsługa. Pracownicy znający się na produktach które sprzedają i bardzo cierpliwie dzielą się informacjami. Najbardziej podobała mi się sekcja obuwnicza. Duży wybór ale co ważniejsze, buty ładne i niesamowicie wygodne.
5 paź 2023
Dzień dobry. Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Życzymy dobrego dnia! Zespół alfamed24
12 wrz 2023
Świetne profesjonalne podejście do zamówienia i obsługi klienta. Atrakcyjna cena. Zamówienie zrealizowane szybko sprawnie, bardzo rzetelnie. Gorąco polecam
12 wrz 2023
Zakup butów nigdy nie był taki przyjemny jak w tym sklepie . Przemiła obsługa która świetnie doradzi i dopasuje obuwie . Polecam w 100% sprzedawcę
11 wrz 2023

Fajny sklep

Super kontakt ze sprzedającym, zamówione buty świetnej jakości. Szybka wysyłka. Dodatkowym atutem jest duży wybór. Bardzo polecam ten sklep.
12 wrz 2023
Dziękujemy za zaufanie . Zapraszamy ponownie .
13 wrz 2023
Miękka skóra, dobry profil wkładki to właśnie to czego szukałam. Dodatkowo wybrane przeze mnie buty miały bardzo ładny kolor. Polecam
12 wrz 2023
Obuwie wysokiej jakości, bardzo wygodne. Na lata! Zawsze miła i profesjonalna obsługa, duży wybór modeli.
21 wrz 2023
Dzień dobry, Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię, cieszymy się, że jest Pani zadowolona, nasi specjaliści chętnie służą pomocą. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie ! :)
12 wrz 2023
kontakt za sprzedajacym, miła i kompetentna obsługa , buty pierwsza klasa nie to co nasi piłkarze ;)
12 wrz 2023
Buty super i sprzedawca też super . Dobre ceny, szybka dostawa - polecam !
5 paź 2023
Szybka progesjonalna obsluga super sklep Polecam!!!!
Dziękuje. Buty super jestem zadowolona
11 wrz 2023
Polecam ! Szybko i solidnie
12 wrz 2023
Dziękujemy za zaufanie . Zapraszamy ponownie .

Szybko I bez problemów.

Polecam !!!
21 wrz 2023
Dzień dobry, Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię, cieszymy się, że jest Pani zadowolona, nasi specjaliści chętnie służą pomocą. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :)

POLECAM !!!

Ok.