51015kids.euOpinie

Marek Czupryna, Jacek Stypułkowski

Opinie nt. sklepu 51015kids.eu

4.78/5.00

Opinie (1 667) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Ten zakup jak i cały sklep to po prostu mistrzostwo świata. Płatności dokonałem w piątek ok. południa, a już w poniedziałek 0 14:00 ubranka były dostarczone, zważywszy na fakt, że miały do pokonania drogę z Sosnowca do Warszawy. Kurde już szybciej chyba się nie da. Dla porównania: zakupy zrobione w zarze 10 maja, a do 29 maja towar nie został wysłany pomimo 8. moich skarg i interwencji zmuszony byłem zrezygnować bo każdy ma to "gdzieś" w tym sklepie, ŻENADA, BRAK SZACUNKU i OLEWANIE klienta. Mam doskonałe porównanie, więc z czystym sumieniem mogę dać 10 gwiazdek na 5 możliwych. :)
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Bardzo długo czekam na zwrot pieniążków za odesłane ubranka 5-10-15, największy problem jest z reklamacją. Jeżeli już do takiej doszło, ubranko dociera do nich, uznają jednak na zwrot pieniędzy czeka się po 2 miesiące. Trzeba interweniować, dodzwonić się graniczy z cudem. Otrzymuje na maila informację, że w końcu nastąpi zwrot za pośrednictwem Payu, po czym kasy nie ma. Ginie w wirtualnej przestrzeni. Kolejny problem to odesłanie ubranek, brak możliwości darmowego zwrotu.
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu 51015kids.eu

Filtruj  Sortuj Trafność
Bardzo lubię sklep 5.10.15 jednak proszę o nieprojektowanie produktow z błyskawicami SS-manów. Bardzo obraża mnie ten symbol i zle mi się kojarzy tymbardziej, że został on wykorzystany tym razem do walki z legalizacją morderstw na dzieciach. Proszę o niedopuszczanie do sprzedaży produktów z tymi symbolami. Pozdrawiam Andżelika Wesoła
Produkty bardzo ciekawe i dobre gatunkowo, ale powinniście popracować nad filtrami na stronie internetowej. Zaznaczam filtr, że chce obejrzeć ubranka dla chłopca, a pokazuje się kilka sukienek.
Towar zamówiony jest bardzo dobrej jakości, rozmiar i kolor idealny. Bardzo szybka i sprawna dostawa. Polecam zakupy w tym sklepie.
Odzież dobrej jakości, rozmiary dobierane wg tabeli są zawsze odpowiednie, kolory się nie spierają a dzieci chętnie noszą ciuszki
Paczka dotarła bardzo szybko, wszystkie produkty spakowane zgodnie z zamówieniem :-)
Bardzo szybka przesyłka, zamówienia kompletne, bardzo dobra jakoś ubrań
Polecam. Zawsze ubranka przychodza zgodnie z opisem i rozmiarem.
Rzeczy gatunkowo dobrej jakości , szybka realizacja zamówienia.
Towar pierwszej jakości,zawsze przesyłka na czas,polecam
Jestem zawsze bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie.
Wszystko w należytym porządku. Często wracam po zakupy
Towar zgodny z opisem i do tego błyskawiczna dostawa.
Bardzo dobry towar i obsługa super. Polecam gorąco.
Wczoraj
Ubrania dobrej jakości i w promocyjnych cenach
Super sklep, łatwe zamawianie, szybka dostawa
Pełen profesjonalizm w realizacj zamówień .
Polecam jestem zawsze zadowolona z zakupów
Dokładny opis produktów, duży asortyment
Polecam, szybko i profesjonalnie
Ubrania, gatunkowo bardzo dobre