zegaris.pl

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (250)

Ważny od: 13 wrz 2021
zegaris.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu zegaris.pl

Jestem w pełni zadowolony z dokonanych zakupów. Bardzo pozytywnie oceniam bogaty wybór oferowanych zegarków - na każdy gust i każdą kieszeń. Sposób zamawiania bardzo prosty, różne formy płatności do wyboru, szybka realizacja zamówienia z informacją na jakim etapie się znajduje.
Wielki plus dla firmy zegaris. Kontakt jak i sam przebieg transakcji błyskawiczny. Towar oczywiście zgodny z opisem bardzo dobrze zapakowany. I co zasługuje na uwagę cena, najlepsze ceny w internecie polecam.

POLECAM

Polecam tą firmę, wszystko zrealizowane zgodnie z zamówieniem, obsługa miła i uczynna. Moje dodatkowe wymagania zostały natychmiast spełnione. Godna polecenia.
Gorąco polecam! Obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Zegarek dotarł szybko i w nienaruszonym stanie ze względu na profesjonalne zapakowanie paczki.
Zegarek dotarł szybko. Ładnie opakowany bez uszkodzeń. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak instrukcji obsługi w języku polskim.
Bardzo szybka i rzetelna wysyłka. Sklep wysyła z djęcia z procesu pakowania. Zegarek w stanie idealnym. Gorąco polecam

Terminowo, szybko, zdecydowanie konkurencyjne ceny, drugi zegarek w ciągu 6 miesięcy - bez jakichkolwiek zarzutów.

Gorąco polecam!

Bardzo dobry kontakt. Szybka realizacja zamówienia. Zdjęcia z procesu pakowania. Gorąco polecam!
Bardzo dobry kontakt z obsługą. Szybka wysyłka i konkurencyjna cena.
Super pomysł z wysyłaniem zdjęć podczas pakowania
Bardzo dobry kontakt i towar zgodny.

Szybko, sprawnie, zgodnie z opisem.
Zegarek świetny, obsługa też.
Wszystko w porządku.
wszystko super