zegaris.plOpinie

ważny od: 13 wrz 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep zegaris.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie zegaris.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13 wrz 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu zegaris.pl

Opinie nt. sklepu zegaris.pl

Dobry kontakt ze sprzedającym, miła obsługa i doradztwo. Zegarek oryginalny o ponadczasowym wyglądzie, g - shock z prawdziwego zdarzenia.
Całość załatwienia zakupu zegarka oraz jego przesłanie było bardzo szybkie. Transakcja bez zastrzeżeń. Szczerze polecam tego sprzedawcę.
13 lis 2022
Świetny kontakt ze sprzedawcą, wszystko szybko i sprawnie. Polecam
Polecam , super kontakt .
30 wrz 2022
Obsługa na wysokim poziomie. Skrócenie bransolety na telefon - perfekcyjnie :) Polecam.
6 paź 2022
Polecam.
27 paź 2022
16 paź 2022
3 wrz 2022
6 sie 2022
Dobry kontakt ze sklepem, pomocna obsługa. Wysłany zegarek był bardzo dobrze zabezpieczony.
11 lut 2022
Bardzo się cieszę, że wybrałem ten sklep. To jedno z najbardziej pozytywnych doświadczeń zakupowych w moim życiu, jeśli chodzi o zegarki. Przed zakupem udzielono mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a realizacja zamówienia przebiegła tak szybko, że zegarek miałem już po około 1,5 dnia od jego zamówienia, mimo że musiał przebyć około 700 kilometrów. Po zakupie zegarka nie tylko udzielono mi wyczerpującej odpowiedzi na moje pytanie, ale otrzymałem również sporą dawkę wiedzy na temat mechanizmów zegarkowych :) Mam poczcie, że pracują tam ludzie, którzy naprawdę znają się na rzeczy i kochają to co robią. I wielki plus za to, że to jeden z nielicznych sklepów, w którym można kupić zegarki polskiej produkcji, bo polski przemysł trzeba wspierać. Jeśli jeszcze kiedyś będę chciał kupić jakiś zegarek, to na pewno pierwszym miejscem do którego zajrzę będzie Zegaris :) Co do samego zegarka, za wiele jeszcze o nim nie mogę powiedzieć, bo mam go zbyt krótko, ale im dłużej z nim obcuję, tym bardziej dostrzegam jego wyjątkowość. I co najważniejsze, jest to polski zegarek :)
14 kwi 2022
Świetny kontakt, ekspresowa wysyłka, zegarek bardzo dobrze zapakowany. Problemy wynikłe z winy dystrybutora rozwiązane szybko i bezprobelmowo. Kontakt ze sklepem i zakupy to prawdziwa przyjemność - wrócę na pewno!
21 sty 2022
Szybki kontakt po błędzie płatności internetowej. Jeszcze szybsza porada telefoniczna i wysyłka kurierem. Zegarek oczywiście taki jak zamawiałem odpowiednio zabezpieczony oraz z wszystkimi dokumentami.
20 cze 2022
Produkt zgodny z opisem. Po otworzeniu przesyłki zaskoczyło mnie opakowanie produktu. Produkt niezwykle funkcjonalny - godzina, data czyli to co powinien posiadać funkcjonalny zegarek. To duży plus
24 gru 2021
Zegarek bardzo fajny. Na zywo wyglada lepiepiej jak na zdjeciach. Polecam sprzedawcę. Bardzo miła obsługa. Przesyłka mega szybka nawet w okresie przedświątecznym. Przesyłka dobrze zabezpieczona.
16 cze 2022
Zakup dotarł w 2 dni robocze. Pełna zgodność opisu z towarem. Bardzo dobry system powiadamiania klienta o prowadzonej procedurze sprzedaży od przyjęcia należności po wysyłkę.