zegaris.plOpinie

ważny od: 13.09.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep zegaris.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie zegaris.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 13.09.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu zegaris.pl

Opinie nt. sklepu zegaris.pl

Dobry kontakt ze sklepem, pomocna obsługa. Wysłany zegarek był bardzo dobrze zabezpieczony.
Produkt zgodny z opisem. Po otworzeniu przesyłki zaskoczyło mnie opakowanie produktu. Produkt niezwykle funkcjonalny - godzina, data czyli to co powinien posiadać funkcjonalny zegarek. To duży plus
Zakup dotarł w 2 dni robocze. Pełna zgodność opisu z towarem. Bardzo dobry system powiadamiania klienta o prowadzonej procedurze sprzedaży od przyjęcia należności po wysyłkę.
Szybka obsługa, towar zgodny z opisem i zdjęciami. Jestem bardzo zadowolona z tego sklepu.
Świetny sklep, kompetentna i życzliwa obsługa. Absolutnie godny polecenia!
To moje pierwsze zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie . Bardzo miła obsługa i szybka wysyłka towaru . Sklep godny polecenia .
Super cena najnizsza w necie , kontakt że sprzedawca bez problemu ,szybka wysyłka, zapakowane perfekcjonalnie. Polecam .
wszystko ok
Bardzo się cieszę, że wybrałem ten sklep. To jedno z najbardziej pozytywnych doświadczeń zakupowych w moim życiu, jeśli chodzi o zegarki. Przed zakupem udzielono mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a realizacja zamówienia przebiegła tak szybko, że zegarek miałem już po około 1,5 dnia od jego zamówienia, mimo że musiał przebyć około 700 kilometrów. Po zakupie zegarka nie tylko udzielono mi wyczerpującej odpowiedzi na moje pytanie, ale otrzymałem również sporą dawkę wiedzy na temat mechanizmów zegarkowych :) Mam poczcie, że pracują tam ludzie, którzy naprawdę znają się na rzeczy i kochają to co robią. I wielki plus za to, że to jeden z nielicznych sklepów, w którym można kupić zegarki polskiej produkcji, bo polski przemysł trzeba wspierać. Jeśli jeszcze kiedyś będę chciał kupić jakiś zegarek, to na pewno pierwszym miejscem do którego zajrzę będzie Zegaris :) Co do samego zegarka, za wiele jeszcze o nim nie mogę powiedzieć, bo mam go zbyt krótko, ale im dłużej z nim obcuję, tym bardziej dostrzegam jego wyjątkowość. I co najważniejsze, jest to polski zegarek :)
Bardzo szybka wysyłka. Pomimo posiadania płatności blik i coś na wzór PayU, nie mogłem zapłacić Wspomnianymi opcjami (choć myśle, ze kupiłem ostatnia sztukę i system wariował). Finalnie zaplacilem zwykłym przelewem. Generalnie polecam. Zegarek miał najniższa cenę na rynku. L
Zegarek dotarł do mnie w idealnym stanie dwa dni po zamówieniu, kontakt ze sprzedawcą również bez najmniejszego problemu. Dostałem zdjęcia zegarka przed pakowaniem, co prawda nie były najlepszej jakości mimo to i tak doceniam za praktykę. Bardzo ale to bardzo polecam.