MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (3872) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 854)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 wrz 2023
Kolejny raz zamawiałam produkt od Państwa i nigdy się nie zawiodłam.Zamówiłam wydruk na szkle akrylowowym z podstawką led. Nie jest to pierwsze moje zamówienie i na pewno nie ostatnie. Polecam z całego serca ten sklep!🩷

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

24 mar 2024

zdecydowanie polecam

Bardzo szybki czas realizacji, produkt wysokiej jakości i co ważne, bardzo dobrze zabezpieczony w przesyłce.
super!!! Wszystko jak zawsze profesjonalnie; towar zamówiony tuż przed godz. 17, doszedł już na drugi dzień
Prezent bardzo się podobał mamie,powiedziała że jeszcze czegoś takiego nie widziała i się bardzo wzruszyła.
Polecam gorąco ! super obsluga i szybka realizacja zamówienia! Produkt spełnił oczekiwania prezentu :)
Projekt graficzny mógłby być lepszy, lepiej skadrowany. W lewym górnym rogu za dużo pustego miejsca.

Super:)

Ekspresowa przesyłka następnego dnia. Produkt starannie wykonany i zabezpieczony przed stłuczeniem🙂

Magdalena

Wszystko zgodne z opisem. Po prostu piękna. Tak jak w opisie ekspresowa dostawa. Polecam serdecznie

Rewelacyjne wykonanie

Współpraca na wysokim poziomie, dbałość o jakość i szczegóły na medal. Z pewnością będę polecać !
Piękny, bajeczny obraz Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Szybka realizacja zamówienia.
Nic dodać nic ująć, widać że ludzie znają się na swojej pracy. Polecam z czystym sumieniem
Jestem bardzo zadowolona szybka dostawa i jakość super, napewno jeszcze będę robić zakupy 😁
Rewelacja - zamówione i dostarczone upominki są niezwykłe, zdecydowanie polecam firmę K.

obraz na na płótnie

zamowiłm obraz na na płótnie, wszystko wykonane dobrze, przesyłka dotatła bardzo szybko.
24 mar 2024
100 % satysfakcji. Zamówiony towar doskonały jakościowo plus szybki termin realizacji
Super współpraca, cierpliwość grafika, super robota! Dziękuję! Błyskawiczna realizacja
Pięknie wykonane upominki dla chrzestnych w fajnej cenie, jestem bardzo zadowolona ;)
ZX
Zofia x.
Katowice
Wszystko zgodnie z opisem na stronie, żadnych nieścisłości. Jestem bardzo zadowolona
Bardzo szybka i sprawna dostawa. Piękny obraz myślę , że wnuczka będzie zachwycona.
Idealny pomysł na prezent. Pudełeczko prezentuje się bardzo ładnie i jakościowo.

Dobre zakupy

Przejrzyste, szybkie zamówienie. Produkt zgodny ze zdjęciem i.opisem. Polecam