GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3165) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 113)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

31 sie 2023
Jaki rozmiar ? Nie polecam z korzystania z sugerowanego rozmiaru z tabeli rozmiarów, zamówiłam według sugestii to biustonosz ( miska ) był o trzy rozmiary za duży Następny biustonosz zamówiłam wg starej swojej rozmiarówki i jest idealny .
31 lip 2023
Podobają mi się biustonosze, materiał, krój i kolory. Co do tej ostatniej cechy, chciałabym móc mieć do wyboru kilka kolorów, na przykład w modelu Zuza
2 lis 2023
Podoba mi się, że można sprawdzić/ dobrać rozmiar, podając swoje wymiary. Chociaż w jednym przypadku, to trochę MB ma niedosyt.
9 gru 2023
Przepiękna bielizna, jestem zachwycona jakością i starannością wykonania. Bardzo delikatna koronka. Polecam z całego 💖
2 paź 2023

Super wykonane biustonosze, bardzo estetyczne, choć (jak dla mnie mają za dużo udziwnień - duży biust). Dobrze trzymają piersi, choć w opisie można by dodać, że np. dany krój biustonosza mocno je ściąga do siebie, a to nie zawsze jest komfortowe (zwłaszcza przy noszeniu ok.9 godzin). Staniki bardzo poprawiają wizualnie sylwetkę, ale nie jestem w stanie ich sama zapiąć.
12 sie 2023
Bielizna damska, bardzo dobrej jakości! Rozmiarówka polska, jakość wykonania 👍i wygoda w noszeniu 👍Wszystko bardzo szybko realizowane. Zawsze bardzo dobrze i ładnie zapakowane. Co można zrobić? Przy zamawianiu dodałabym opcję wyboru pakowania np.czy na prezent,czy ekologicznie w jednym pudełku małym. Nawet bez tego jest super i zawsze będę Państwa klientką.
Wybrałam produkty, które mi odpowiadają z powodu wykonania, modelu i materiału. Jedynie w biustonoszu została zmieniona długość stalki przez co na mostku sięga wyżej co dla mnie jest trochę za wysoko. Wcześniej kupiony ten sam model miał niższe zabudowanie na mostku. Należy trzymać się pierwowzoru. Model mógłby również być w innym kolorze.
28 lis 2023
Mam duży biust i od kilku lat kupuję tylko biustonosze z tej firmy . Zauważyłam jednak,że z wiekiem moje ciało zmienia się i zaczynam mieć problem z drutami które wbijają mi się pod pachy. Może można by było coś zmienić by duuuże piersi dobrze się trzymały , a druty nie wchodziły aż pod pachy. Może to i wina mojej okrągłej figury.
17 lip 2023
Bardzo polecam. Świetna jakość, zamawiam już od kilku lat! Przede wszystkim dużym plusem jest dostępność modeli w wielu rozmiarach, również tych niepopularnych, np na bardzo duży biust. Nawet jeśli dany rozmiar nie pasuje, zazwyczaj nie ma problemu z dostępnością innego rozmiaru. Darmowa wysyłka i zwroty na ogromny plus! Polecam!
HK
6 wrz 2023

Fachowa i szybka realizacja zamówienia

Szybko i fachowo zrealizowane zamówienie. Kiedyś w jakimś sklepie kupiłam biały biustonosz GAIA, więc kiedy otrzymałam ofertę na maila (przypadkowo) i zobaczyłam identyczne, od razu zdecydowałam się na zakup 2 sztuk: białego i czarnego. Są bardzo starannie wykonane. Na pewno wrócę do Waszego sklepu. Pozdrawiam ciepło Halina
Bardzo ładne biustonosze. Co można zrobić lepiej? - dla dużych rozmiarów zapięcia na co najmniej pięć haftek, szersze pod pachą i oczywiście jestem zainteresowana dużą miseczką E lub F przy 110 cm pod biustem. Takich biustonoszy nie znalazłam w interesujcym mnie modelu. Z poważaniem Violetta Sukiennik.
3 sty 2024
Biustonosz bardzo dobrze wykonane. Jedyny minus to, że kupując różne modele w tym samym rozmiarze, nie zawsze leżą idealnie. Obwód pod biustem idealny natomiast wielkość miski różna - raz większa, lub jak w obecnym zakupie dużo za duża. Dobrze, że jest możliwość szybkiego i bezproblemowego zwrotu.
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
3 sty 2024
Dzień dobry. Tak, czasem miseczki się różnią, ale wynika to głównie z ich konstrukcji. Mamy różne biusty, różną ich kondycję, kształt i objętość, dlatego szyjemy wiele konstrukcji, by każda z Pań mogła dobrać coś dla siebie. Staramy się, żeby w obrębie jednej konstrukcji powstało kilka modeli. Zachęcamy do wysłania maila na bok@gaia.pl, aby konsultantka mogła podpowiedzieć czego najlepiej się trzymać, dzięki temu może uda się znaleźć złoty środek :) Pozdrawiamy serdecznie

Super!!!

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, realizacja zamówienia błyskawiczna. Produkt zgodny z opisem. Bardzo ładnie wykonany, rozmiar zgodny z opisem. Produkty tej firmy kupuję od min. 5 lat w sklepie stacjonarnym, pierwszy raz realizowałam w sklepie internetowym. Jestem bardzo zadowolona.
BK
2 gru 2023
Biustonosz bardzo ładny i wygodny, ładnie obejmuje pierś, ale najbardziej podoba mi się tabela rozmiarów, która pozwala na precyzyjne dobranie rozmiaru. To jest super i nigdy jeszcze nie dobierało mi się tak łatwo i przyjemnie rozmiaru. Brawo, brawo i dziękuję.

zakup biustonosza

Bardzo polecam ten sklep, to już kolejny trafiony zakup z tej firmy. Biustonosz jest prześliczny i leży idealnie. Za każdym razem zamówienie jest realizowane bardzo sprawnie, a zakupione produkty bardzo ładnie zapakowane . Na pewno wróce do tego sklepu nie raz.
EZ
Ewa Z.
Kraków
29 paź 2023
Jestem zachwycona, rozmiar dobrany idealnie, nic nie uciska, idealnie podtrzymuje biust pomimo ze miseczka jest całkowicie miękka bez usztywnień. Czuję się w nim komfortowo i wyjątkowo. Jak dla mnie ideał. Na pewno kupię kolejny w tej Firmie. Polecam na 100%
BK
20 paź 2023
Biustonosz jest idealnie dopasowany dzięki dokładnej instrukcji zamieszczonej na państwa stronie.Przyjemny w noszeniu, kolor zgodny ze zdjęciem. Spory wybór w przystępnej cenie . Bardzo dobra obsługa. Szybka dostawa !.Produkt dobrze opakowany.Polecam
14 wrz 2023
Kupuje te staniki od bardzo dawna. Zaczęło się od sklepu stacjonarnego w którym po raz pierwszy byłam zadowolona z tego jak leży biustonosz i na jak długi czas służy. Teraz kupuje online i za każdym razem jest zadowolona i biust jest na swoim miejscu 😉
5 sty 2024
Bielizna super. Bardzo dobrze rozpisana jest tabela rozmiarów. Zawsze miałam problemy z kupnem bielizny ( noszę dość duży rozmiar), narozbierałam i naprzymierzałam się w kabinie, a co się przy tym napociłam to moje 😆😆😆. Z czystym sumieniem polecam 🤗
Biustonosze są bardzo ładne, dobrze wykonane, po dłuższym używaniu nie deformują się ( mam już kilka ). Jedyny problem to rozmiar, nie zgadza się wg firmowej tabeli rozmiarów. Zawsze kupuje różne rozmiary i niedopasowane zwracam. Mimo to polecam.