Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Niestety mam wielki biust i nie mam co marzyć o czymś naprawdę wystrzałowym ale wasze staniki są piękne ...Mam tylko trzy punkty na które mocno zwracam uwagę 1. Szerokość ramiączek( dla mnie szersze ) 2. Elementy łączące ( dla mnie kółka)ramiączka 3. problem z pękającymi drutami w miseczce , gdyby można osobno kupić takie druty było by super Poza tym żeby zawsze były dostępne duże rozmiary w różnych kolorach . Jak na moją kieszeń są drogie ale warto wydać tę kasę u was niż kupić tanie i po 2-3 praniach wyrzucić

Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Ogólnie biustonosz ładny i rozmiar ok, ale trzy gwiazdki za zapięcie, z którego twarde części drapią plecy. OKROPNOŚĆ.
Odpowiedź ze sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej
Dzień dobry. Z pewnością taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Czy jest Pani zdecydowana by bieliznę zatrzymać, czy woli ją Pani odesłać ?
Biustonosz porządnie uszyty. ale brakuje mu "lekkości". Grube szwy widoczne na ubraniach (cienkie swetry i bawełniane bluzki). Łączenia elementów bardzo grube i mało komfortowe w noszeniu. Do codziennego użytkowania może być, lecz na pewno nie nadaje się pod delikatne czy cienkie ubrania. Nie jest modelem ekskluzywnym.
mały wybór kolorystyki , wysoka cena nowych kolekcji
Sztywne, „gryzące „skórę pleców wstawki przy zapięciach/haftujący.
Wybierając model biustonosza ciężko trafić z wymiarami , brak bezpłatnej wymiany towaru jak u innych producentów, duży wybór modeli ale brak rozmiarów
Dlaczego dałam trzy gwiazdki? Bielizna jest śliczna, jednak rozmiarówka to jest chyba dla Pań z Azji( są drobnej postury). Zawsze noszę rozmiar stanika 95 i taki zamawiam ale ten rozmiar staników, jaki bym nie kupiła to jest coraz bardziej mniejszy i coraz bardziej wpija się w ciało, krótko mówiąc, jest ciasny. U innego producenta ten sam rozmiar, nie jest ciasny i dobrze się układa.
Jakość super, ale rozmarowka nie zgadza się z tabela. Według tabeli powinnam mieć 95 a jest conajmniej o dwa rozmiary za luźny i nie trzyma biustu.
Biustonosz w obwodzie wbija się w ciało, mimo , iż rozmiar jest odpowiedni. Rozumiem, że obwód powinien być spasowany i dobrze trzymać biust, ale nie wbijać się w ciało. Ponadto przy rozmiarze, który kupiłam 85E sądziłam, iż ramiączka będą lepiej dopasowane do wielkości...czyli po pierwsze nieco szersze na wysokości ramion, a po drugie obszyte gąbką zapobiegającą wrzynaniu się ramiączek- NIESTETY tak nie jest. Poza tym sam wyrób jest ładny, choć uszyty bez należytej staranności, bo wychodzące nitki przy biustonoszu za 200 zł nie powinny się zdarzyć - no ale to już detale i może się czepiam.
Wszywać dobre rozmiary do produkowanej bielizny
Biustonosz b.sztywny, niewygodny