GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3742) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 950)

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

31 maj 2024
Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

16 maj 2024
Jakość produktu oceniam wysoko. Staranne wykonanie, przyjemny dla ciała, świetny kolor. Jednakże tego biustonosza 85 D nie dobrałam pod względem rozmiaru, ponieważ przy pasujących miseczkach - jest za ciasny pod biustem. Biustonosze 85 D marki GAIA pasują idealnie pod względem miseczek i obwodu pod biustem.W związku z tym postanowiłam biustonosz Bella Misteria 85D zwrócić i zakupić GAIA.
15 maj 2024
Podobało mi się wykończenie i jakość materiału. Natomiast zawiodły mnie rozmiary , nie dokońca podane rozmiary pokrywają się z rzeczywistością. Zamówiłam 2 staniki, jeden z miską "95B", który okazał się za duży, a drugi z miską "95C" i też miski okazały się zaduże. Natomiast co do jakości towaru nie mam zastrzeżeń. Gatunek bardzo dobry w obydwu przypadkach. Pozdrawiam.
14 maj 2024
Ogólnie modele ładne ale rozmiarówka zawyżona
14 maj 2024
12 maj 2024
12 maj 2024
Biustonosze dobrze skonstruowane. Trzymają co trzeba i gdzie trzeba
11 maj 2024
11 maj 2024
7 maj 2024
6 maj 2024
5 maj 2024
5 maj 2024

Ładne biustonosze

Ponieważ dopiero co otrzymałam towar (biustonosze) i jeszcze go nie zdążyłam nosić wobec czego ta ocena nie jest zbyt miarodajna. Dlatego tylko 4 gwiazdki. Towar ładny ale jak się zachowa np po praniu jeszcze nie wiem.
2 maj 2024
1 maj 2024
27 kwi 2024
24 kwi 2024
Strój ładny, niestety okazał się za krótki. Niestety musiałam odesłać
21 kwi 2024
Bielizna bardzo ładna, wygodna i praktyczna. Niestety przy pierwszym użyciu kokardka w biustonoszu zaczęła się pruć. Za tą cenę spodziewałabym się lepszej jakości. Ogólnie na plus