GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2629) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13 895)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

10 mar 2023
Katarzyna Od wielu lat byłam Waszą stałą klientką. Uwielbiałam to, że znając swój rozmiar "w ciemno" kupowałam sobie bieliznę wybierając tylko kolor i fason. Wszystko przychodziło super, idealnie dopasowane. Niestety to by było na tyle. Kolejna przesyłka a w niej 3 biustonosze teoretycznie w tym samym rozmiarze. Teoretycznie. Jeden dobry... Dwa do zwrotu... Podkreślam, wszystkie jednym rozmiarze! Szczerze? Mam dość. Czas poszukać innej firmy.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Od najnowszych
10 paź 2023
8 paź 2023

Ogólnie beż zastrzeżeń....tylko dla…

Ogólnie beż zastrzeżeń....tylko dla stałych klientów przydałyby się kody rabatowe i katalogi Gaia....nie tylko na stronie....
7 paź 2023

Wszystko się zgadza.

Komplet bielizny taki jak na zdjęciu. Rozmiar taki jak powinien być. Materiał wydaje się wporządku. Zobaczymy po kilku praniach. Polecam.
5 paź 2023
Biustonosz ładny i wygodny.
4 paź 2023
2 paź 2023

Super wykonane biustonosze, bardzo estetyczne, choć (jak dla mnie mają za dużo udziwnień - duży biust). Dobrze trzymają piersi, choć w opisie można by dodać, że np. dany krój biustonosza mocno je ściąga do siebie, a to nie zawsze jest komfortowe (zwłaszcza przy noszeniu ok.9 godzin). Staniki bardzo poprawiają wizualnie sylwetkę, ale nie jestem w stanie ich sama zapiąć.
30 wrz 2023
Wszystko na 5, bo jakość towaru, cena, szybka wysyłka na duży plus.jednak ramiączka zbyt wąskie.dla takich rozmiarów biustu lepiej i wygodniej nosi się z szerszymi ramiączkami.
29 wrz 2023
Biustonosz jest zapinany na dwie haftki a przy dużym biuście powinien być na 3
18 wrz 2023
16 wrz 2023
12 wrz 2023
6 wrz 2023
30 lip 2023
30 lip 2023
Było by super gdyby fiszbiny były elastyczne
27 lip 2023
26 lip 2023
Zawsze kupuje biustonosze z tej firmy sa bardzo ladne i dobrze sie nosza polecam
24 lip 2023
zobaczymy w noszeniu
18 lip 2023
dlaczego w ofercie było napisane dostawa w ciągu 48 h ??? jak nic jeszcze nie dostałam--POZDRAWIAM--
16 lip 2023
Lepiej wszywać haftki w staniku bo część wypadła.
14 lip 2023