GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3277) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 274)

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

31 maj 2024
Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Od najnowszych
14 sty 2024
Zamówiłam 3 staniki w tym samym rozmiarze .W jednym miseczka za mała a w drugim objętość pod biustem za duża
14 sty 2024
Obwód pod biustem nie zupełnie trzyma rozmiar
12 sty 2024
Moj ulubiony krój, wygodny i dobrze trzyma biust!
11 sty 2024
dobrze wykonany biustonosz
11 sty 2024
szybkość realizacji zamówienia
10 sty 2024
8 sty 2024
Dobrze odszyte, jednak brakuje kieszonek na wkładki, a gdyby były nie zwracałabym zakupu. Troche mały wybór w biustonoszach typu push up.
5 sty 2024
Bielizna super. Bardzo dobrze rozpisana jest tabela rozmiarów. Zawsze miałam problemy z kupnem bielizny ( noszę dość duży rozmiar), narozbierałam i naprzymierzałam się w kabinie, a co się przy tym napociłam to moje 😆😆😆. Z czystym sumieniem polecam 🤗
3 sty 2024
28 gru 2023
Piękny kolor dobre wykonanie ale nie trzyma mojego biustu pod pachami mógłby być tam szerszy
20 gru 2023
AL
Aneta l.
Rybnik
3 gru 2023
Biustonosze są bardzo ładne, dobrze wykonane, po dłuższym używaniu nie deformują się ( mam już kilka ). Jedyny problem to rozmiar, nie zgadza się wg firmowej tabeli rozmiarów. Zawsze kupuje różne rozmiary i niedopasowane zwracam. Mimo to polecam.