GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2629) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13 895)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

10 mar 2023
Katarzyna Od wielu lat byłam Waszą stałą klientką. Uwielbiałam to, że znając swój rozmiar "w ciemno" kupowałam sobie bieliznę wybierając tylko kolor i fason. Wszystko przychodziło super, idealnie dopasowane. Niestety to by było na tyle. Kolejna przesyłka a w niej 3 biustonosze teoretycznie w tym samym rozmiarze. Teoretycznie. Jeden dobry... Dwa do zwrotu... Podkreślam, wszystkie jednym rozmiarze! Szczerze? Mam dość. Czas poszukać innej firmy.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Od najnowszych
3 lip 2023
Biustonosz o określonym kroju (SS10) zawsze jest dobry, krój jest powtarzalny i nie ma niespodzianek, tylko raz zdarzyło się, że obwód był za mały
AB
Ania B.
Krynica-Zdrój
1 lip 2023
1 lip 2023
Wykonanie, dobra jakość materiałów , zamówiłam pierwszy raz i rozmiar okazał się za mały .
30 cze 2023
Polecam produkty firmy Gaia
29 cze 2023
Jestem zadowolona z produktów firmy Gaia
24 cze 2023
super jakość fajne wykonana
22 cze 2023
19 cze 2023
Biustonosz wykonany bardzo solidnie z dobrych materiałów. To mój pierwszy zakup na tej stronie i jestem bardzo zadowolona jakości i ceny.
16 cze 2023
16 cze 2023
Przy rozmiarze duzego biustu, mowa o rozmiarze l, powinny być szerokie ramiączka.
14 cze 2023
14 cze 2023
Szybko dostawa. Produkt bardzo ladny.
8 cze 2023
7 cze 2023
5 cze 2023
3 cze 2023
Podoba mi się bardzo, wspaniała bielizna i chodzę tylko w niej, czuję się jakby to była druga skóra. Wspaniale podtrzymuje biust. Jedną gwiazdkę odjęłam za brak większej ilości czerwonych biustonoszy. Poproszę! Poza tym jesteście wspaniali 😀
29 maj 2023
To już nie pierwszy mój zakup. Jest wygodny ale mam jedną uwagę. Jak poruszam ramionami to ,,skrzypi,,. Trochę to krępujące:-)
29 maj 2023
Produkt bardzo ładny i wygodny