Secured Stuff- Logo - Opinie

Secured Stuff

Opinie (19) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19)

Ważny od: 20 lip 2023
Secured Stuff spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówiłam buty na prezent i byłam nieco zaniepokojona, że nie dojdą przed weekendem. Skontaktowałam się w tej sprawie z obsługą sklepu, która okazała się być bardzo miła i wyrozumiała. Zaproponowano mi paczkę w weekend i butki dotarły na czas. Wzięłam również nieco większy rozmiar, tak jak sugerowano i faktycznie buty pasują idealnie. Podsumowując, obsługa na medal, paczka doszła szybciutko, buty świetne a do tego jeszcze miła, słodka niespodzianka. Zdecydowanie polecam 🫶🏽

Bardzo przykro mi, że na stronie sklepu są podane modele i rozmiary, których nie ma. Płacisz, czekasz tydzień na dostawę, a twoje zamówienie po prostu jest anulowane bez wyjaśnienia.

Opinie nt. sklepu Secured Stuff

Serdecznie polecam 🥰

Dbałość o klienta i szybka realizacja zamówienia, pełen profesjonalizm :-)
Odpowiedź ze sklepu Secured Stuff
Dziękujemy za opinie, jednak zamówienie zostało anulowane w ciągu 2 dni roboczych po złożeniu. Dodatkowo proszę mieć na uwadze, że produkty dostępne na zamówienie mogą być niedostępne zgodnie z regulaminem sklepu, który został przez Pana/Panią zaakceptowany podczas składania zamówienia. W takim przypadku anulujemy zamówienie niezwłocznie oraz informujemy o tym klienta tak jak to miało miejsce tutaj.
Towar zgodny z opisem. Bardzo szybka dostawa. Bardzo polecam sklep.

Pozytywna

Szybko, sprawnie, możliwość płatności za pobraniem
8 lut 2024
4 lut 2024
12 paź 2023
Szybka wysyłka, obsługa bez zarzutu, buty bardzo wygodne i śliczne.
1 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z zamówieniem. Polecam
26 wrz 2023
dziękuję, jestem zadowolony z zakupu i jakości transakcji.. MD
Szybko i sprawnie. Polecam ten sklep.
3 sty 2024
Wszystko ok, szybka dostawa- polecam
13 gru 2023
Отличный товар.Быстрая доставка