GYM SHOP - Suplementy diety/Witaminy/Odżywki - Logo - Opinie

GYM SHOP - Suplementy diety/Witaminy/Odżywki

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (193)

Ważny od: 22 wrz 2022
GYM SHOP - Suplementy diety/Witaminy/Odżywki spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 sie 2023
Gymshop to jest w pełni profesjonalna firma, oferuje towar w ogromnej gamie produktów, w konkurencyjnych cenach, produkty otrzymujemy z najdłuższą datą przydatności, jakościowo najlepsze. Bardzo ważna dla osób, którzy regularnie potrzebują suplementacji jest pewność, że w sklepie internetowym otrzymają komplet potrzebnych produktów, które zostaną dostarczone błyskawicznie.

Wysłać zamówienie jak się je zamawia... od 5 dni czekam i nie mam nawet numeru przesyłki.

Opinie nt. sklepu GYM SHOP - Suplementy diety/Witaminy/Odżywki

8 lut 2024
7 lut 2024
16 sty 2024
Dostawa szybko i bez problemu. Strasznie rzadko dostepne bialko dymatize iso 100 o smaku browne ktore jest jednym z lepszych białek na rynku
KK
Kamil K.
Wrocław
16 sty 2024
Polecam, do zamówienia dorzucone drobne gratisy!🙂
Super kontakt i wsparcie wrazie jakiś pytań.
18 sty 2024
Polecam !!
28 sty 2024
25 sie 2023

Gymshop to taki pewniak

25 lis 2023
Wszystko na najwyższym poziomie. Wysoka jakość produktów, dobra cena, szybka dostawa i brak jakichkolwiek problemów.
28 maj 2023
Bardzo szybka wysyłka jestem zaskoczony przy zamówieniu za 400 zł gratisy też na plus i darmowa wysyłka .
2 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia, wszystko dotarło nie uszkodzone. Jestem zadowolony z zakupów.
9 lip 2023
Jak zawsze przy zamówieniu w Gymshop najwyższy poziom !!! Pozdrawiam 💪🏼
11 sie 2023
Niskie ceny, fajne zestawy promocyjne, szybka dostawa. Polecam gorąco
8 gru 2023
Szybka wysyłka , wszystko się zgadza co do zamówienia . Polecam 👍