praska.shop- Logo - Opinie

praska.shop

Opinie (238) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (418)

Ważny od: 16 lut 2022
praska.shop spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 sie 2023
Porodówka- Najbardziej funkcjonalne i przemyślane porodówki, z jakimi mieliśmy do czynienia. Prowadzimy hodowle kotów Savannah i Abisyńskich i nie wyobrażamy sobie już teraz porodu bez zapewnienia kotce komfortowych warunków i intymnego miejsca do wychowywania maluszków. Świetnie wykonana, bardzo dobrze ocieplona, po prostu idealny produkt dla osób dbających o najlepsze warunki dla swoich kotów ♥️ Nasze koty również podpisują się pod tą opinią wszystkimi czterema łapkami 🐈‍⬛

I love Praska but better communication with customers about delivery and their packages would be ideal. The prices can be a bit expensive as well but right now I am satisfied with the cost

Opinie nt. sklepu praska.shop

21 sty 2024
Jakość wykonania, zróżnicowany, wybór tkanin.
Schnelle Antwort per Mail, tolle Verarbeitung
Wszystko piękne, kotom się podoba.
Super - polecam serdecznie!!!
31 gru 2023
18 sty 2024
4 sty 2024
27 sie 2023
28 gru 2023

Jakość tutaj gra rolę pierwszoplanową!

Mamy kilka legowisk od Praskiej i są niesamowite. Wykonanie, materiał i ogólnie rzecz biorąc jakość jest totalnie cudowna. Piękne kolory i duża paleta wzorów materiałów do wyboru, na pewno będą idelnie pasowały do nie jednego wnętrza. Naprawdę, każdy znajdzie coś dla siebie! Nasze łyse sfinksy dońskie z hodowli Jackowo PL zdecydowanie polecają produkty od Praskiej.
21 lis 2023
Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny ze sklepem. Po złożeniu zamówienia nie było problemu z domówieniem osobno wymiennych poduszek do legowisk. Pracownica sklepu była bardzo miła i pomocna. Samo legowisko na żywo jest tak samo piękne jak na zdjęciach, materiał jest niezwykle miły w dotyku i łatwy w praniu. Kociaki uwielbiają swoje nowe legowiska.
17 gru 2023

Koty uwielbiają Praska Shop

Koty uwielbiają te produkty. Z resztą my też. Cieszą oko, są funkcjonalne, odpowiadają na wszelkie potrzeby zarówno kota jak i hodowcy. Tym razem oprócz legowisk, zamówiliśmy poduszki dla nas. Dopełniają spójności w wystroju wnętrza, które dzielimy z naszymi kochanymi kotami ❤️
7 lis 2023

Super produkt i bardzo dobra obsługa

Legowisko jest bardzo dobrej jakości, pięknie wygląda i, co jest najważniejsze, przypadło do gustu mojej dorosłej już kotce. Jak również materacyk, który jest prześliczny i bardzo wygodny. Serdecznie dziękuję Pani Właścicielce sklepu za pomoc w złożeniu zamówienia :)
2 maj 2023

Wszystkie akcesoria dla kociaków są…z górnej półki 😘💖👌👍

Wszystkie akcesoria dla kociaków są wykonane z wysokiej jakości materiałów i bardzo starannie odszyte, jestem bardzo zadowolona. Ja i mój kot dziękujemy bardzo Pani Izabeli. Zamówienia trafiają na czas. Pozdrawiam serdecznie całą załogę PRASKA.shop 😘😘😘
Odpowiedź ze sklepu praska.shop
3 maj 2023
Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa! Pozdrawiamy!

Wszystko śliczne

Bardzo dobry kontakt Piękne produkty Arenę koty uwielbiają Legowiska są śliczne Drzewko bardzo stabilne Tak samo jak oba drapaczki Zabawki kotki i meduzy to Poprostu coś pięknego koty kochają je zanim nawet gdzieś się przywiesi Polecam bardzo
1 lip 2023

Dobra jakość

Kupiłam na razie jedną poduszkę na parapet i na pewno wrócę do sklepu po więcej produktów :) poduszka porządna. Materiał Lincoln mięsisty, miły w dotyku. Plus za szczegółowy opis jak dbać o produkt. Wysyłka w czasie zgodnym z deklarowanym