praska.shop- Logo - Opinie

praska.shop

Opinie (254) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (450)

Ważny od: 16 lut 2022
praska.shop spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 kwi 2024
Super kontakt ze sklepem i świetne wykonanie legowiska. Materiały jak do mebli tapicerowanych, bardzo trwałe i mają ciekawy design. Doceniam możliwość wybrania tkanin oraz rozmiaru.

I love Praska but better communication with customers about delivery and their packages would be ideal. The prices can be a bit expensive as well but right now I am satisfied with the cost

Opinie nt. sklepu praska.shop

23 paź 2023
Kolejny zakup od praska, świetna jakość. Kot uwielbia i korzysta, zarówno z drapaka jak i legowisk. Kot i ja polecamy 😉
Покупаю уже не первый раз, очень довольна качеством и цвета ткани, такие же как на сайте. Спасибо, буду покупать ещё))
Drzewko dla kotów wykonane z największą starannością. Rzadko spotykana jakość i precyzja wykonania. Po prostu super.
ML
Marzena L.
Starachowice
16 lip 2023
Bardzo miła obsługa szybko sprawie A legowisko piękne perfekcja wykonania, piękne kolory pożądne materiały Polecam
13 gru 2023
Serdecznie polecam sklep Praska Shop. Produkty są najwyższej jakości, obsługa jest zawsze miła i pomocna.
11 cze 2023
Bardzo miła obsługa. I niezwykle sprawna. Mebelki - cudeńka. Solidne i pięknie zrobione. Polecam gorąco!
30 sie 2023
17 wrz 2023
Zakupiłam drzewko dla kotów. Jakość wykonania rewelacyjna. Montaż prosty. Produkt wart swojej ceny.
19 wrz 2023
Serdecznie dziękujemy za wyrażenie cieplej opinii!
1 sty 2024
Produkt jest idealnie dopasowany do potrzeb kociaków starannie i pięknie wykonany.Szczerze polecam
13 paź 2023
Jakoś produktów jest zadowalająca, idealne wykonanie oraz piękny wygląd. Zdecydowanie polecam 👌🏽🥰
16 paź 2023
Serdecznie dziękujemy!
29 maj 2023
Perfekcja! Wszystko zgodne z informacjami na www. Produkt doskonałej jakości. Kotka zadowolona ♥️
Dziękujemy serdecznie!
Jakość oferowanych produktów, bardzo wytrzymałe półki wiszące dla dużych kotów ja Maine Coon.
30 maj 2023
Bardzo piękne produkty. Dobre jakościowo oraz sami użytkownicy czyli koty bardzo zadowolone .
3 lis 2023
Wielki kapeć jest super,kotek mega zadowolony, dziękujemy bardzo, polecam z całego serducha.
10 wrz 2023
Dobry kontakt z działem obsługi Szybka reakcja i wymiana oraz wysyłka, bardzo ładne mebelki
19 wrz 2023
Serdecznie dziękujemy!
AJ
Aneta J.
Szczecin
24 lis 2023
Zamówienie wykonane terminowo. Posłania zrobione perfekcyjnie z bardzo dobrych materiałów.
16 cze 2023

Praska! Kochamy Cię

Praska! Jak my Ciebie kochamy!!! Najwyższa jakość, piękno, wygoda oraz profesjonalizm 😍😘❤️
28 wrz 2023
Bardzo dobry kontakt z Klientem. Moje koty zachwycone! Jakość najlepsza z najlepszych :-)
23 maj 2023
Cudowne meble dla kociaków , szyk i elegancja . Moja Ulani uwielbia na nich spędzać czas
2 gru 2023
Jakość wykonania i materiał po prostu genialna! Kotek od razu zaakceptował legowisko