mydlanecudenka.pl

Opinie (394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (612)

Ważny od: 27 lut 2023
mydlanecudenka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Zacznę od tego, że opakowanie paczki było rozczulające, była odręcznie opisana, zapakowana jak na prezent, po prostu piękna. Jeśli chodzi o same produkty to z uwagi na moje zniszczone rozjaśnianiem włosy od razu zauważyłam niesamowitą poprawę w nawilżeniu i uelastycznieniu. Kupiłam szampon i odżywkę w kostce, skład jest wyborny, a że jestem kosmetologiem to mam za sobą wiele podobnych produktów, jak do dziś ten jest najlepszy polecam! Ps. Dziękuje również za próbki! 😍

19 lip 2023
Wczoraj doszły Mydlane Cudeńka, nazwa adekwatna do jakości towaru. Oczywiście, ze natychmiast umyłam głowę i nie ma uporczywego swędzenia skóry. Jestem zachwycona i polecam wszystkim. Od lat mordowałam się z sucha skórą i mam nadziej, ze to już koniec. Dziękuję za wspaniały produkt, a pisze następnego dnia oraz noc bez drapania. Pozdrawiam serdecznie wdzięczna, Stanisława.

Opinie nt. sklepu mydlanecudenka.pl

23 mar 2024

To już kolejny zakup szamponu, odżywki i kostki do mycia twarzy.

To już kolejny zakup szamponu, odżywki hydrolatu. Jestem b.zadowolona szczególnie z serii z keratyną, seria nawilżająca specjalnie mnie nie zachwyciła, nie jest dla moich cieniutkich włosów choć też używam zamiennie. A kostka do twarzy- rewelka. Wyraźnie mi służy. Te wszystkie kosmetyki oprócz hydrolatu starczają na wiele miesięcy, mam krótkie włosy. A jestem 60+
To jest mój drugi zakup u Państwa. Szybko sprawnie i bez problemu. Jeśli chodzi o szampon, jestem zadowolona. Odżywkę stosowałam dwa razy, więc nie mogę jeszcze nic powiedzieć o efektach oprócz tego, że bardzo dobrze rozprowadza się po włosach. Wierzę, że będzie dobrze. Pozdrawiam Anna
Po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona z szamponu i odżywki. Mam gęste, ale bardzo cienkie i farbowane, jasne włosy. Nie mam jeszcze opinii długoterminowej.
30 mar 2024
Używam szampon do włosów już drugi rok i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ponadto używam olej i hydrolat do twarzy, moja skórą nie jest już sucha.
Obsługa na najwyższym poziomie.Szybka przesyłka.Ładnie zapakowane.Kosmetyki są testowane i na razie jest ok.
Bardzo szybka dostawa, ładnie zapakowane.Informacje na bieżąco, sprawna obsługa klienta .Polecam wszystkim
Szampon do włosów i mydełko do mycia twarzy rewelacja.Polecam w 100%.Pierwszy raz mam tego typu produkty.

Świetne!!!

Delikatność, zapach, łatwe mydlenie. Bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam.🌺🌺🌺🌺🌺
Szybkie i sprawne dostarczenie zamówienia :)

Wszystko super

Jestem bardzo zadowolona z zakupów, polecam
Wspaniałe mydełka. Jestem zachwycona
Świetna jakość