venetiajewels.pl- Logo - Opinie

venetiajewels.pl

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14)

Opinie nt. sklepu venetiajewels.pl

11 lip 2024
Kolczyki z diamentami są śliczne, przyciągające wzrok, dają duży blask. Fajne zapięcie, które się wkręca, dzięki temu się nie przesuwa.
12 lip 2024
Dziękujemy Pani za pozostawienie opinii o naszej biżuterii. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Pani głos jest dla nas bardzo ważny! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność widzieć Panią ponownie na zakupach w naszym sklepie.
9 lip 2024
Po raz drugi zrobiłam zakup w tym sklepie i jestem zauroczona biżuterią. Pierścionek jest prześliczny! Dziękuję!
10 lip 2024
Dziękujemy Pani jeszcze raz za pozostawienie opinii o naszej biżuterii! Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Pani głos jest dla nas bardzo ważny! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność widzieć Panią ponownie na zakupach w naszym sklepie.
2 lip 2024
Piękna biżuteria. Atrakcyjne ceny, dużo promocji. Miła obsługa. Super sklep! Polecam!
10 cze 2024
doskonała jakość
4 maj 2024
Zachęcam do kupna.Profesjonalna obsługa dbająca o klienta. Towar najwyższej klasy
10 maj 2024
Dziękujemy Pani Marzenno za pozostawienie opinii o naszej biżuterii. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Pani głos jest dla nas bardzo ważny! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność widzieć Panią ponownie na zakupach w naszym sklepie.
18 maj 2024
Dziękuję 🌹
10 lip 2024
Dziękujemy Pani Leyla za pozostawienie opinii o naszej biżuterii. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Pani głos jest dla nas bardzo ważny! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność widzieć Panią ponownie na zakupach w naszym sklepie.
13 paź 2023

Rekomenduję

Szybka obsluga, towar najwyższej jakości. Odpowiedzi na dodatkowe pytania otrzymałam jeszcze tego samego dnia. Polecam!
10 maj 2024
Dziękujemy Pani Katarzyno za pozostawienie opinii o naszej biżuterii. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Pani głos jest dla nas bardzo ważny! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność widzieć Panią ponownie na zakupach w naszym sklepie.
14 paź 2023
Sklep super- kontakt obsługa- mega. Zwrot (wymiana) bez problemu. Pomoc przy watpliwościach. POLECAM
10 maj 2024
Dziękujemy Pana za pozostawienie opinii o naszej biżuterii. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pana oczekiwania. Pana głos jest dla nas bardzo ważny! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność widzieć Pana ponownie na zakupach w naszym sklepie.

Ładna i przejrzysta strona, miła obsługa online oraz szybką wysyłka.
13 paź 2023
8 sty 2024

Piękna biżuteria

Szybka realizacja zamówienia, wysoka jakość produktów. Szeroki asortyment.
10 maj 2024
Dziękujemy Pani Ewelino za pozostawienie opinii o naszej biżuterii. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Pani głos jest dla nas bardzo ważny! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność widzieć Panią ponownie na zakupach w naszym sklepie.

Piękna zawieszka

Bardzo szybka wysyłka . Towar powinien zapakowany. Polecam
10 maj 2024
Dziękujemy Pani Agato za pozostawienie opinii o naszej biżuterii. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Pani głos jest dla nas bardzo ważny! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność widzieć Panią ponownie na zakupach w naszym sklepie.
10 maj 2024
Dziękujemy Pani Beato za pozostawienie opinii o naszej biżuterii. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Pani głos jest dla nas bardzo ważny! Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność widzieć Panią ponownie na zakupach w naszym sklepie.