nordicnest.pl

Opinie (562) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (757)

Ważny od: 25 sty 2023
nordicnest.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

UPD Problem został rozwiązany, firma skontaktowała się ze mną i wypłaciła zadeklarowaną rekompensatę 100%. Szklanki dotarły zarysowane, wykonanie pozostawia wiele do życzenia, szkło posiada wady w postaci bąbelków w masie. W cenie niemal 160zł za komplet nieużywanych dwóch szklanek spodziewałbym się jednak lepszej jakości wykonania i zapakowania paczki niż czegoś na poziomie IKEA czy Jysk.

30 gru 2023
Zakup super, ale procedura zwrotu kiepska. Kupiłam zastawę stołową za prawie 2 tyś zł. sama realizacja zamówienia bez zarzutu (szybka wysyłka, bardzo dobrze zapakowana, produkty dobrej jakości). Niestety problemy zaczęły się przy zwrocie, kiedy kilka rzeczy z zamówienia chciałam zwrócić. Przede wszystkim otrzymałam od sklepu etykietę zwrotną, której na poczcie nie chcieli mi przyjąć. Mimo kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego problem pozostał nie rozwiązany, dopiero po 9 dniach otrzymałam prawidłową etykietę. W tym czasie za 3 podejściem na poczcie udało się trafić na pracownika, który przymkną oko i przesyłkę przyjął. Zwrot nadany 13.12 na razie nie mam żadnych informacji od sklepu, czy przesyłka dotarła. Niestety nie mogę tego sprawdzić na stronie poczty polskiej, po wpisaniu numerów z etykiety w śledzeniu przesyłek nie wyświetlają się żadne informacje. pieniądze jeszcze nie zostały zwrócone.

Opinie nt. sklepu nordicnest.pl

12 maj 2023
8 maj 2023
10 maj 2023
Dziękujemy za tę wspaniałą recenzję! Z poważaniem, //Nordic Nest
30 gru 2023
28 lip 2023
wystarczy zwracać peniądze za zakupione rzeczy po ich odesłaniu do was ja czekam już 26 dni od momentu wysłania zwrotu /zwrot jest zarejestrowany od 6 lipca w niemczech w tej firmie/ skrypt nie poradzi sobie z odpowiedziami - standardowe odpowiedzi tylko irytują kto potrafi mi powiedzieć na co ja właściwie czekam? czy ta firma okrada swoich klientów? mam coraz większe obawy czy pieniądze mi zostaną zwrócone
11 wrz 2023
Szanowny Kliencie, Na wstępie chciałbym przeprosić za wszelkie niedogodności, których mogłeś doświadczyć w związku z procesem zwrotu. Rozumiemy, że oczekujesz szybkiego i skutecznego rozwiązania Twojego problemu, a to co opisałeś nie spełnia Twoich oczekiwań. Warto zauważyć, że proces zwrotu może być czasochłonny, zwłaszcza gdy paczka musi przebyć długą drogę między różnymi krajami. 26 dni to rzeczywiście długi okres oczekiwania i rozumiem Twoje obawy. W międzyczasie widzę, że problem został rozwiązany. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, jeśli jest coś jeszcze, w czym możemy pomóc! Pozdrawiam serdecznie, Nordic Nest
23 gru 2023
Całą radość z zakupów przyćmiewa praktycznie zerowy kontakt ze sklepem i długość oczekiwania na przesyłkę. Co innego gdyby informacja o tym była podana przy zakupach, ale niestety nie. W związku z mocno opóźnioną dostawą nie udało mi się zrobić prezentu na czas...
AD
Anna D.
18 maj 2023

brak zwrotu srodków po zwrocie

Kupiłam kilka talerzy na próbę, niestety kolor okazał się inny niż na zdjęciu. 23 kwietnia dokonałam zwrotu NN0003064742, który Nordicnest zarejestrował. Do 18 maja nie otrzymałam zwrotu środków na konto Klarna. Kpina, to był moj ostatni zakup.
21 lip 2023
bardzo długi proces zwrotu pieniędzy za zwrócone zakupy, najdłuższy w mojej wieloletniej historii zakupów w sklepach internetowych jak podają nawet 5 tygodni... ja czekam już dlugo i nadal nie znam terminu zwrotu
15 sie 2023
Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. W pierwszej kolejności, bardzo chcielibyśmy Panią przeprosić za długi czas oczekiwania na zwrot środków. Nasz konsultant wyjaśni tą sprawę i skontaktuję się z Panią. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Nordic Nest
22 gru 2023
Koniecznie trzeba poprawić pakowanie dużych zamówień i rozdzielać je na kilka przesyłek, aby mogły bezpiecznie dotrzeć do klienta, zwłaszcza, że bywają bardzo ciężkie. Ciekawa natomiast bywa oferta promocyjna.
24 lip 2023

brak zwrotu pieniędzy za odesłane zamówienie

jestem bardzo niezadowolona z obsługi mojego zamówienia i lekceważącego stosunku do mnie zwrot wysłałam 3 lipca załącznik dostarczono go do niemiec 6 lipca pieniędzy mi nie zwrócono
11 wrz 2023
Szanowny Kliencie, Przepraszam za wszelkie niedogodności związane z obsługą zamówienia i procesem zwrotu. Uwierz mi, lekceważenie klientów jest niedopuszczalne i cenimy każdego klienta. Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Szwecji, dlatego otrzymanie zwrotu zajmuje nam od 2 do 4 tygodni, ponieważ musi on zostać przesłany z Niemiec do Szwecji. W pierwszej kolejności zalecamy bezpośredni kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli udzielić dalszej pomocy. Upewnij się, że podałeś wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotu i zamówienia. Pozdrawiam, Nordic Nest
5 sty 2024
Słaby kontakt ze sklepem. Towar dotarł do Mnie po terminie. Brak reakcji sklepu na maile. W pewnym momencie zastanawiałam się czy sama się nie wkopałam w fajkowy sklep
4 sie 2023
zajać się bardzo szwankującą logistyką zwrotów i termiowego zwrotu pieniędzy za odesłane produkty - miesiąc po kilkunastu ponagleniach - to porażka
11 wrz 2023
Szanowny kliencie, Bardzo dziękujemy za recenzję. Przykro nam słyszeć, że od jakiegoś czasu nie słyszałeś nic o swoim zwrocie. Niestety, długi czas zwrotu ma związek z tym, że jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Szwecji. Z tego powodu zwrot trwa niestety 2-4 tygodnie, ale obecnie staramy się go skrócić. Oczywiście poważnie traktujemy Twoje opinie i staramy się poprawić w tym zakresie. Z poważaniem, Nordic Nest
7 lip 2023
lepiej zabezpieczać produkty - moje się wylały i cała paczka była zalana płynem do nauczyć i finalnie dostałam tylko połowę produktu
19 lip 2023
Szanowny kliencie. Bardzo dziękujemy za docenienie naszych produktów i usług. Przepraszamy, że paczka została uszkodzona podczas transportu. Nie mamy w systemie żadnego e-mail ani zarejestrowanych połączeń od Państwa. Takie wypadki mogą się zdarzyć, ale zawsze, gdy tak się stanie, zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli go rozwiązać, ponieważ paczki są w pełni ubezpieczone. Jeden z naszych agentów skontaktuje się z Państwem, i wkrótce pomoże w tej kwestii. //Pozdrawiamy, Zespół Nordic Nest
29 gru 2023
Brak paragonów oraz faktur w paczkach niezależnie od tego czy zakup był na osobę fizyczną czy na firmę.
Odpowiedź ze sklepu nordicnest.pl
Szanowny kliencie, Faktury nie są wysyłane fizycznie, ale można je pobrać w formacie PDF w swoim profilu na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z obsługą klienta. Z poważaniem Zespół Nordic Nest
22 wrz 2023

Zamowienie jest niezrealizowana od…

Zamówienie jest niezrealizowana od lipca, gdyż sklep czeka na dostawę
2 lip 2023
Nadal czekam na zwrot pieniędzy za odesłane wazony. Porażka!!
5 lip 2023
Szanowny kliencie, Dziękujemy bardzo za poświęcenie czasu na ocenę naszych produktów i usług! Bardzo nam przykro, że nie otrzymali Państwo jeszcze żadnych informacji na temat zwrotu! Niestety, długi czas zwrotu ma związek z tym, że jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Szwecji. Z tego powodu zwrot trwa 2-4 tygodnie, ale obecnie staramy się go skrócić. Jeden z naszych agentów skontaktuje się z Państwem, i wkrótce pomoże w tej kwestii. Pozdrawiamy, Zespół Nordic Nest
brak opłaconego zamówienia, brak kontaktu z firma
4 sie 2023
Nie otrzymałam zapłaty za zwrócony towar.
15 sie 2023
Bardzo przepraszamy, że jeszcze nie otrzymała Pani zwrotu pieniędzy za zwrócone artykuły. Jeden z naszych konsultantów obsługi klienta skontaktuje się z Panią w dniu dziejszym w sprawie zaistniałej sytuacji. Z wyrazami szacunku, Nordic Nest
4 sie 2023
Nie otrzymałam zapłaty za zwrócony towar.
15 sie 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujęmyza pozostawienie oceny naszych produktów i usług! Bardzo nam przykro, że nie otrzymali Państwo jeszcze żadnych informacji na temat zwrotu! Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Państwem, pomoże w rozwiązaniu sprawy. Pozdrawiamy, Zespół Nordic Nest