gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee- Logo - Opinie

gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee

Opinie (69) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (446)

Ważny od: 22 cze 2021
gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee

RŻ
Roma Ż.
Poznań
Szybko, solidnie, kawa wyśmienita......
Wszystko prawidłowo
27 cze 2023

super sprzedający

świetny kontakt, dobra kawa, super sprzedający dbający o klienta do końca i od początku :) wszystko szybko , kolejne zakupy bardzo udane( gdyby było ciut taniej albo częściej promocje kupował bym bardzo często ) produkt i wybór bardzo dobry, tak trzymać :)
18 sie 2023
Bardzo nam miło, że jesteś zadowolony z naszej obsługi! Twój komentarz bardzo nas motywuje. Zależy nam na tym, aby nasz kontakt z klientami był świetny, a nasza kawa i usługi spełniały najwyższe oczekiwania. Twój pozytywny opis naszych praktyk sprzedażowych cieszy nas niezmiernie – pracujemy ciężko, by zapewnić Ci kompleksową obsługę, od początku do końca. Zrozumieliśmy, że promocje lub niższe ceny mogłyby jeszcze bardziej usatysfakcjonować Twoje potrzeby zakupowe, i z pewnością będziemy to brać pod uwagę. Dziękujemy za wybór naszych produktów oraz za wsparcie. Z niecierpliwością czekamy na Twoje kolejne udane zakupy i mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się z naszych produktów i usług tak samo jak dotychczas.
Pyszna kawka, a obsługa szybka jak Speedy Gonzales 😉 Być może da się kupić tańszą, ale na pewno nie tak smaczną. Szkoda życia na kiepską kawę.
3 lis 2023
powinniście mieć aktualne stany na stronie bo my kupujący poświęcamy czas , a potem wybrany towar nie przychodzi-dostawa szybka
8 lip 2023
Bardzo dobre i doskonałej jakości kawa. Duży wybór takich do ekspresu kolbowego jak i przelewu. Bardzo szybka dostawa.
18 sie 2023
Cieszymy się, że nasza kawa przypadła Ci do gustu! Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą jakości naszych produktów. Staramy się zapewnić różnorodność, aby każdy miłośnik kawy mógł znaleźć coś dla siebie – zarówno dla użytkowników ekspresu kolbowego, jak i dla miłośników parzenia przelewowego. Nasz zespół również docenia Twój komentarz na temat szybkiej dostawy. Twoje zadowolenie i wygoda są dla nas niezwykle ważne. Jeśli będziesz potrzebować więcej doskonałej kawy, jesteśmy gotowi służyć. Dziękujemy za wybór naszych produktów i życzymy dalszych smakowych przyjemności!
6 lis 2023

Great shop

I have ordered coffee from this shop several times and am always impressed with the quality and delivery
29 cze 2023
Podoba mi się podawanie daty palenia kawy, a nie daty przydatnośći do spożycia, która NIC nie mówi.
18 sie 2023
Bardzo doceniamy Twój komentarz i cieszymy się, że podoba Ci się nasza praktyka podawania daty palenia kawy. Zgadzamy się z Tobą, że ta informacja ma znacznie większe znaczenie niż data przydatności do spożycia. Dzięki temu podejściu nasi klienci mogą śledzić świeżość kawy i wiedzieć, że otrzymują produkty najwyższej jakości. Naszym celem jest dostarczanie kawy, która zachwyca smakiem i aromatem, a podawanie daty palenia jest dla nas istotnym krokiem w tym kierunku. Dziękujemy za docenienie tego aspektu i za Twoje wsparcie.
Pyszna kawa. Zamówienie zrealizowane szybko. Bezproblemowa dostawa. Najwyższa jakość. Polecam
16 cze 2023
Smak i zapach kawy - rewelacja! Błyskawiczna przesyłka. Nie mam zastrzeżeń :)
18 sie 2023
Cieszymy się, że jesteś zachwyconya zarówno smakiem, jak i zapachem naszej kawy! Twoja pozytywna opinia dodaje nam skrzydeł. Również błyskawiczna dostawa to dla nas priorytet, ponieważ wiemy, jak ważne jest szybkie dostarczenie produktów. To wspaniale, że wszystko spełniło Twoje oczekiwania i nie masz żadnych zastrzeżeń. Dziękujemy Ci za wybór naszych produktów i za tak miłe słowa. Zapraszamy do nas ponownie, abyś mógł/-a cieszyć się smakiem naszej kawy i doskonałą obsługą!
16 cze 2023
Świetna kawa. Trudno się zorientować, że brakuje kofeiny 🙂
18 sie 2023
Cieszymy się, że nasza kawa bezkofeinowa spełniła Twoje oczekiwania! Dziękujemy za komplement. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć kawę o wyjątkowym smaku, nawet bez kofeiny. Twoja uwaga, że trudno się zorientować, że brakuje kofeiny, jest dla nas wielkim uznaniem. Dziękujemy za wybór naszych produktów i za Twój czas na udzielenie opinii. Jeśli będziesz miał ochotę spróbować innych wariantów, z przyjemnością Ci pomożemy.
17 wrz 2023
Kawa bardzo dobrej jakości terminowa i szybka dostawa
26 cze 2023
wszystko jest OK, może więcej rabatów
18 sie 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że wszystko spełniło Twoje oczekiwania. Wartość, którą dajesz nam jako wsparcie, jest dla nas istotna. Rozumiemy, że rabaty są cenione przez naszych klientów, więc będziemy pracować nad tym, aby przemyśleć więcej okazji do korzystania z atrakcyjnych zniżek. Dziękujemy za wybór naszych produktów i mamy nadzieję, że nadal będziesz z nami zadowolona!
25 maj 2023
Błyskawiczna dostawa, wspaniała kawa
18 sie 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolonya z naszej błyskawicznej dostawy oraz oczywiście wspaniałego smaku naszej kawy! Twoja opinia jest dla nas naprawdę ważna, ponieważ dążyliśmy do zapewnienia Ci jak najlepszego doświadczenia. Jeśli w przyszłości będziesz chciał/-a znów cieszyć się naszymi produktami, z radością Ci pomożemy. Dziękujemy za wybór naszej kawy i za Twój czas na podzielenie się opinią!
6 lis 2023
Szybka dostawa. Wszystko się zgadza
19 lip 2023
Przepyszny smak kawy bezkofeinowej
18 sie 2023
Cieszę się, że smak kawy bezkofeinowej przypadł Ci do gustu! To fantastyczne, że możesz cieszyć się wyjątkowym smakiem kawy bez obaw o kofeinę. Nasza oferta kawy bezkofeinowej ma na celu dostarczyć Ci doskonałego doznania smakowego, niezależnie od Twoich preferencji. Jeśli masz ochotę, polecamy również zapoznanie się z naszymi innymi wariantami kaw, które mogą również zaskoczyć Cię wyjątkowym smakiem i aromatem. Dziękujemy za wybór naszych produktów i życzymy Ci dalszych chwil kawowych przyjemności!

Pyszna kawa

bardzo dobra kawa szybka dostawa
2 cze 2023
Szybka dostawa, kawka też super
18 sie 2023
Cieszymy się, że byłaś zadowolona z naszej szybkiej dostawy oraz smaku naszej kawy! Dziękujemy za Twój komentarz. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej jakości produktów i usług, dlatego bardzo nas motywuje Twoje zadowolenie. Jeśli będziesz potrzebować więcej kawy w przyszłości, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dziękujemy za wybór naszych produktów i za Twój czas na udzielenie opinii.
Super coffee speedy delivery