gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee- Logo - Opinie

gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (432)

Ważny od: 22 cze 2021
gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee

18 kwi 2023
Profil smakowy mieszanek kaw, profil wypalenia ziaren (w tym dla ziaren single origin), jakość ziarna, sprawność obsługi i wysyłki - na najwyższym poziomie. Polecam.
27 kwi 2023
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszych kaw i jakości obsługi sklepu. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania i dostarczyć Ci wysokiej jakości produkty oraz dobrą jakość obsługi i wysyłki. Nasz zespół zawsze stara się dbać o najlepsze doświadczenia zakupowe dla naszych Klientów, a Twoja pozytywna opinia jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku. Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość. :-)
8 lip 2023
Bardzo dobre i doskonałej jakości kawa. Duży wybór takich do ekspresu kolbowego jak i przelewu. Bardzo szybka dostawa.
18 sie 2023
Cieszymy się, że nasza kawa przypadła Ci do gustu! Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą jakości naszych produktów. Staramy się zapewnić różnorodność, aby każdy miłośnik kawy mógł znaleźć coś dla siebie – zarówno dla użytkowników ekspresu kolbowego, jak i dla miłośników parzenia przelewowego. Nasz zespół również docenia Twój komentarz na temat szybkiej dostawy. Twoje zadowolenie i wygoda są dla nas niezwykle ważne. Jeśli będziesz potrzebować więcej doskonałej kawy, jesteśmy gotowi służyć. Dziękujemy za wybór naszych produktów i życzymy dalszych smakowych przyjemności!
29 cze 2023
Podoba mi się podawanie daty palenia kawy, a nie daty przydatnośći do spożycia, która NIC nie mówi.
18 sie 2023
Bardzo doceniamy Twój komentarz i cieszymy się, że podoba Ci się nasza praktyka podawania daty palenia kawy. Zgadzamy się z Tobą, że ta informacja ma znacznie większe znaczenie niż data przydatności do spożycia. Dzięki temu podejściu nasi klienci mogą śledzić świeżość kawy i wiedzieć, że otrzymują produkty najwyższej jakości. Naszym celem jest dostarczanie kawy, która zachwyca smakiem i aromatem, a podawanie daty palenia jest dla nas istotnym krokiem w tym kierunku. Dziękujemy za docenienie tego aspektu i za Twoje wsparcie.
16 cze 2023
Smak i zapach kawy - rewelacja! Błyskawiczna przesyłka. Nie mam zastrzeżeń :)
18 sie 2023
Cieszymy się, że jesteś zachwyconya zarówno smakiem, jak i zapachem naszej kawy! Twoja pozytywna opinia dodaje nam skrzydeł. Również błyskawiczna dostawa to dla nas priorytet, ponieważ wiemy, jak ważne jest szybkie dostarczenie produktów. To wspaniale, że wszystko spełniło Twoje oczekiwania i nie masz żadnych zastrzeżeń. Dziękujemy Ci za wybór naszych produktów i za tak miłe słowa. Zapraszamy do nas ponownie, abyś mógł/-a cieszyć się smakiem naszej kawy i doskonałą obsługą!
14 mar 2023
kawa pyszna, najlepsza na świecie! troche zbyt długo trwa dostawa ;)
16 kwi 2023
Wspaniała mieszanka kaw przelewam owoce. Na pewno jeszcze kupię
27 kwi 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej mieszanki kaw przelewanych. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania :-). Fantastycznie, że planujesz ponownie skorzystać z naszej oferty i chcielibyśmy zapewnić Cię, że zawsze staramy się dostarczać najlepsze produkty i obsługę dla naszych Klientów. Dziękujemy za zaufanie i czekamy z niecierpliwością na kolejne zamówienie. Uściski od Goryla :-)
8 kwi 2023
Piękny zapach, jak prawdziwej kawy z kofeiną.Bardzo mi smakuje.
16 cze 2023
Świetna kawa. Trudno się zorientować, że brakuje kofeiny 🙂
18 sie 2023
Cieszymy się, że nasza kawa bezkofeinowa spełniła Twoje oczekiwania! Dziękujemy za komplement. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć kawę o wyjątkowym smaku, nawet bez kofeiny. Twoja uwaga, że trudno się zorientować, że brakuje kofeiny, jest dla nas wielkim uznaniem. Dziękujemy za wybór naszych produktów i za Twój czas na udzielenie opinii. Jeśli będziesz miał ochotę spróbować innych wariantów, z przyjemnością Ci pomożemy.
30 mar 2023
Atrakcyjne ceny, towar wysokiej jakości i szybka wysyłka
17 wrz 2023
Kawa bardzo dobrej jakości terminowa i szybka dostawa
13 mar 2023
Polecam wszystkim, super kawa i b. szybka realizacja
1 kwi 2023
Szybkość realizacji zamówienia, jakość produktu
5 kwi 2023
Super smak kawy bezkofeinowej (Swiss Water)
26 cze 2023
wszystko jest OK, może więcej rabatów
18 sie 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że wszystko spełniło Twoje oczekiwania. Wartość, którą dajesz nam jako wsparcie, jest dla nas istotna. Rozumiemy, że rabaty są cenione przez naszych klientów, więc będziemy pracować nad tym, aby przemyśleć więcej okazji do korzystania z atrakcyjnych zniżek. Dziękujemy za wybór naszych produktów i mamy nadzieję, że nadal będziesz z nami zadowolona!
25 maj 2023
Błyskawiczna dostawa, wspaniała kawa
18 sie 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolonya z naszej błyskawicznej dostawy oraz oczywiście wspaniałego smaku naszej kawy! Twoja opinia jest dla nas naprawdę ważna, ponieważ dążyliśmy do zapewnienia Ci jak najlepszego doświadczenia. Jeśli w przyszłości będziesz chciał/-a znów cieszyć się naszymi produktami, z radością Ci pomożemy. Dziękujemy za wybór naszej kawy i za Twój czas na podzielenie się opinią!
19 lip 2023
Przepyszny smak kawy bezkofeinowej
18 sie 2023
Cieszę się, że smak kawy bezkofeinowej przypadł Ci do gustu! To fantastyczne, że możesz cieszyć się wyjątkowym smakiem kawy bez obaw o kofeinę. Nasza oferta kawy bezkofeinowej ma na celu dostarczyć Ci doskonałego doznania smakowego, niezależnie od Twoich preferencji. Jeśli masz ochotę, polecamy również zapoznanie się z naszymi innymi wariantami kaw, które mogą również zaskoczyć Cię wyjątkowym smakiem i aromatem. Dziękujemy za wybór naszych produktów i życzymy Ci dalszych chwil kawowych przyjemności!
2 cze 2023
Szybka dostawa, kawka też super
18 sie 2023
Cieszymy się, że byłaś zadowolona z naszej szybkiej dostawy oraz smaku naszej kawy! Dziękujemy za Twój komentarz. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej jakości produktów i usług, dlatego bardzo nas motywuje Twoje zadowolenie. Jeśli będziesz potrzebować więcej kawy w przyszłości, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dziękujemy za wybór naszych produktów i za Twój czas na udzielenie opinii.
10 kwi 2023
Idealna kawa