media-display.pl- Logo - Opinie

media-display.pl

Opinie (37) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (37)

Ważny od: 3 lip 2023
media-display.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pan Robert udowodnił, że są jeszcze ludzie, którzy pomagają innym zwyczajnie dlatego, że ludzie powinni sobie pomagać. Nie tylko dostarczył zamówienie przywożąc je własnym autem 100km do Warszawy, ale dzień wcześniej, wziął listwy do domu, obciął na wymiar i spakował na podróż samolotem. A to wszystko bezinteresownie, bez jakichkolwiek oczekiwań. Na pytanie dlaczego tak, usłyszałem "bo ludzie powinni sobie pomagać". Chwała Tobie Panie Robercie :-)

Potykacz w momencie gdy do nas dotarł działał już jakby elementy nie były do siebie spasowane, a po kilku dniach użytkowania całkowicie się rozleciał.

Opinie nt. sklepu media-display.pl

NIESPOTYKANA OBSŁUGA - BRAWO

Potykacz bardzo słabej jakości

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem.
24 mar 2024

Brak sprzedawanego towaru.

Po zamówieniu okazało się że nie mają towaru i za 2 tygodnie może będzie. Przy zamówieniu dostępność 48 godzin.
Odpowiedź ze sklepu media-display.pl
Dziękujemy za zamówienie. Chcielibyśmy wyjaśnić, że wystąpiła nieprzewidziana sytuacja związana z widocznością monitora w naszym sklepie. Faktycznie, przez błąd oprogramowania monitor został wyświetlony jako dostępny, mimo że tak nie było. Po wykryciu tego problemu niezwłocznie skontaktowaliśmy się z Państwem, przeprosiliśmy za zaistniałą sytuację i poinformowaliśmy o niedostępności produktu oraz czasie dostawy. Jesteśmy świadomi Państwa niezadowolenia i zrozumienia dla Państwa reakcji. Zapewniamy, że działamy w dobrej wierze i staraliśmy się jak najszybciej rozwiązać sytuację i nie potrzebny były z Pana strony inwektywy i strasznie. Z poważaniem,
Przejrzystość warunków i szybkość realizacji
25 lut 2024
szybka wysyłka - tego samego dnia
Profesjonalne doradztwo. Zawsze chętnie pomogą w znalezieniu dobrego sprzętu.