sklep.amefa.pl/- Logo - Opinie

sklep.amefa.pl/

Opinie (34) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (161)

Opinie nt. sklepu sklep.amefa.pl/

Sztućce z tej firmy są genialne Moi rodzice mieli model Bolonia chyba od 30 lat i zostało już ich bardzo mało a były to moje ulubione sztućce dlatego wszedłem w internet i udało mi się znaleźć firmę amefa niesamowite jaka jakość wykonana wykonania oraz piękne kształty sztućce czynią ich genialnymi na pewno wrócę po więcej oraz wykorzystam państwa stronę do zakupu na przykład zestawów na prezent;) pozdrawiam
3 lip 2024
Zakupiliśmy sztućce BLISS wraz z akcesoriami serwingowymi i jesteśmy zadowoleni. W przypadku sztućców ich zaletą jest brak niklu oraz ładny przyciemniany kolor stali. Największym mankamentem jest to że na sztućcach jak i na akcesoriach widnieją drobne rysy oraz słabe zeszlifowanie krawędzi przez co rękojeść sztućców staje się momentami niekomfortowa podczas trzymania.
Wszytko ok, piękne sztućce. Dostawa na drugi dzień od zamówienia 👍
12 lip 2024
7 lip 2024
29 cze 2024
4 cze 2024

Pełna satysfakcja!

Po pierwsze "primo" - dostawa perfekcyjna! Po drugie jakość sztućców perfekcyjna! Jutro wracam z dwoma zamówieniami na te same sztućce. Są piękne.
5 cze 2024
Bezproblemowe zamówienie. Szybka wysyłka. Informacje na każdym etapie realizacji zamówienia. Sztućce są Super
12 cze 2024
Szybka dostawa. Sztućce Country - doskonała jakość!
30 maj 2024
Sztućce idealne, bardzo dobra jakość
31 maj 2024
Szybka dostawa