kokosklep.pl - kosmetyki koreańskie online

Opinie (121) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (298)

Ważny od: 19 lip 2021
kokosklep.pl - kosmetyki koreańskie online spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pomoc profesjonalna ,jak najlepsze zadowolenia klienta ,bardzo szybka dostawa do Brukseli trzy dni . Cały czas wiadomość na jakim etapie jest paczka. Polecam wszystkim ,ponieważ ,każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od potrzeb i ceny. BRAWO!!!!

Dostałam przeterminowany produkt. Krem przeciwsłoneczny jest do końca kwietnia 2024 roku. Napisałam do sklepu, powiedzieli, że mogę wysłać produkt z powrotem, ale w własnym zakresie. Według mnie to jest bardzo niepoważne. Zapłaciłam za swoje zamówienie ponad 200 zl. Liczyłam na jakość. Chyba to było moje ostatnie zamówienie w tym sklepie!

Opinie nt. sklepu kokosklep.pl - kosmetyki koreańskie online

18 sty 2024
Super produkty w dobrych cenach, błyskawiczna wysyłka. Fantastyczny bonus w postaci próbek innych produktów do przetestowania. Polecam.
21 sty 2024
Świetne serum, bardzo fajnie się nadaje też do innych składników aktywnych. Pięknie wygładza skórę i szybko się wchłania. Polecam:)
27 sty 2024
brakuje niektórych topowych firm 😫 oprócz tego wszystko super
14 sty 2024
Szybka dostawa i próbki. Więcej produktów do makijażu
Dostawa, szybko towar zgodny z zamówieniem.
Szybka realizacja. Polecam
9 sty 2024
5 sty 2024
24 lis 2023

mój ulubiony sklep

uwielbiam ten sklep, duży wybór dobrych kosmetyków polecanych przez wielu lekarzy, bardzo podoba mi się także możliwość zakupu miniaturek. Dziękuję za niespodzianki w każdym zamówieniu
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Szybka wysyłka i miła niespodzianka w paczce w postaci 3 próbek. Dziękuję. Polecam z czystym sumieniem.
16 sie 2023
Wysyłka dotarła szybko, w nienaruszonej formie i co bardzo miłe, prezenty w postaci próbek produktów. Dziękuję bardzo, jestem zadowolona👍😊
1 paź 2023
Wszystko jest na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona z kosmetyków i procesu zakupu
13 lip 2023
Uwielbiam Kokosklep. Zawsze szybka realizacja zamówienia i rewelacyjne produkty.
22 maj 2023

Mega polecam

Szybko, sporo próbek i gratis, kosmetyki z długim terminem ważności - idealnie.