fotoforma.pl- Logo - Opinie

fotoforma.pl

Opinie (989) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2305)

Ważny od: 3 lis 2021
fotoforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sty 2024
Jestem ogromnie zadowolony z profesjonalizmu i wiedzy pracowników Fotoformy. Pomogli mi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w ostatnim czasie, czyli w wyborze i zakupie nowego sprzętu foto/wideo. Naprawde dawno nie spotkałem się z tak przyjazną i profesjonalną obsługą. Jestem zachwycony. Cieszę się, że Pani pracująca w Fotoforma potrafiła dokładnie wytłumaczyć różnice, zaproponować testy, odpowiadała na miliardy moich pytań. A zdaje sobie sprawę, że nie byłem łatwym klientem, bo wybór sprzetu, na który dość długo odkładałem, nie był dla mnie łatwym zadaniem. Dlatego też miałem mnóstwo pytań, wątpliwości, na które pani z Fotoformy bardzo cierpliwie odpowiadała. I powtórzę to jeszcze raz, ale jestem po prostu zachwycony. Dodam więcej: ludzie z Fotoformy wiedzieli więcej o sprzęcie Canona, niż ludzie na infolinii Canona. Z całego serca polecam i będę wracał. Fotoforma - dzięki!

25 paź 2023
Złożyłam zamówienie nr 67370 17.10, ale nie dostałam żadnej informacji dotyczącej terminu kiedy je otrzymam. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że dostanę aparat oraz obiektyw 20.10. Tak się nie stało, więc napisałam maila. Dostałam odpowiedź, że zamówienie będzie wysłane na początku następnego tygodnia. Dziś jest już środa, żadnej info nie otrzymałam, zamówienie nie jest wysłane, dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera, napisałam maila ale nie dostałam odpowiedzi. Według mnie to nie jest normalne. Jeśli są jakieś problemy z wysłaniem zamówień w terminie, klient ma być o tym poinformowany. Natomiast zero info ze strony sklepu, a kiedy sama się zwracam albo kłamstwo, że już niedługo towar będzie wysłany, albo ignorowanie.

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

9 cze 2023
Na stronie jest informacja o malej ilości produktu a po zamówieniu wysyłają na email informację o braku towaru u dostawcy. To albo to macie albo nie.
30 cze 2023
Narazie nie otrzymałem ani przesyłki ani informacji o terminie dostarczenie przedmiotu dlatego ciężko ocenić pozytywnie
18 paź 2023

Gruszki na wierzbie...

Towar w promocji okazał się towarem, którego sklep nie ma. I nie zamówi. Tyle, że pieniądze zwrócone szybko.
19 paź 2023
w momencie zamówienia nie było informacji że jego kompletowanie potrwa tydzień
20 paź 2023

Marny czas realizacji

Od tygodnia czekam na realizację zamówienia i... nadal czekam
25 paź 2023
Co się dzieje z zamówieniem z dn.18.10.2023 nr NR 67473.
7 maj 2023
Sklep nie ma w magazynie sprzedawanego towaru. Żenada.
12 maj 2023
Przegląd i aktualizacja ofert sprzedażowych
2 paź 2023
brak oferowanego towaru na stanie
2 maj 2023
nie wystawiam opini za frajer
7 maj 2023
Fatalna obsługa, nie polecam
29 wrz 2023
Nie polecam tego sklepu
8 gru 2023

Wirtualne stany magazynowe.

Stany magazynowe niezgodne ze stanem faktycznym. Nie pierwszy raz jest taka sytuacja. Poprzednio czekałem 7 dni na pokrowiec do obiektywu. Teraz czekałem na L-braket mimo że był "na stanie". Nie było kabelka który w końcu był. droga Fotoformo posprzątajcie bałagan. Jedyne co zachęca do zakupów to ceny. Natomiast czas realizacji należy brać z dużą dozą dowolności/dostępności.

nie polecam

akcja reklamowa na tzw. targach przerosła tę firmę. Opóźnienie w wysyłce towaru i stracona sesja w piatek, sobotę i niedzielę. Kontakt telefoniczny z "paniami z biura" bardzo nieprzyjemny, miałem wrażenie, że przeniosłem się w czasie do PRL-u. Na pewno nic już nie kupię w Fotoformie ! (Kupiłem u nich obiektyw za prawie 11000 zł)
Sklep anulował moje zamówienie. Jako powód podał zawieszenie się systemu komputerowego w wyniku czego sprzedało się więcej aparatów niż było dostępnych w sklepie. Sklep nie może też zamówić następnych, ponieważ brak ich u dystrybutora. SONY A6400 to popularny model, który wszedł do produkcji w 2019 r i ciągle jest produkowany.
Zamówienie anulowane. Aparat został zamówiony w promocyjnej cenie, następnego dnia przyszedł mail z wiadomością o anulacji zamówienia ze względu na brak towaru w promocyjnej cenie następnie aparat pojawił się na stronie w standardowej cenie.
31 paź 2023

Lakoniczna informacja o opóźnianiach...

Lakoniczna informacja o możliwych opóźnieniach w realizacji zamówienia. Po dopytaniu również lakoniczne stwierdzenie o oczekiwaniu na dostawę. Po tygodniu zamówienie nie zostało zrealizowane i nie wiem kiedy zostanie zrealizowane.
4 lis 2023

Nie polecam

Zamowienie złożone 13 pazdziernika zad ej informacji o mozliwych opuźnieniach nie było , natomiast dostawa dopiero 19października !!! Jeszcze rozumiem zeby jakies przeprosiny, ale nie w tej firmie nie ma czegos takiego
8 lis 2023

Sankcje zamiast pomocy.

Po wysłaniu mailem odstąpieniem od umowy sprzedaży, fotoforma zamiast przysłać instrukcje zwrotu, odpowiedziała o ...sankcjach finansowych za użytkowanie sprzętu. Nigdy więcej zakupów w tej firmie.

Brak zamówienia

Niestety do tej pory nie doszło do realizacji zamówienia, ani nikt nie odpisał kiedy przesyłka zostanie do mnie dostarczona. W momencie złożenia zamówienia termin realizacji wynosił 24h.