skrzacistan.pl

Opinie (65) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (65)

Ważny od: 28 wrz 2023
skrzacistan.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu skrzacistan.pl

Sztosik ciuszki

Sama transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Ubrania są dobrze wykonane z solidnych materiałów. Są ciepłe, wygodne i dobrze się je nosi. Wrócę po więcej :)

Mega fajny koncept :)

Hej, świetna obsługa, a ciuchy fantastyczne. Mega fajny koncept. Będę wracać :) Powodzenia!

Zacnie

Skromnie, zacnie, ekologicznie. Polecam ze szczerego serca!
Wszystko mi się podobało :)
10 mar 2024
25 lut 2024
24 lut 2024
24 lut 2024

Zostałam skrzatem ;)

Zachęcam wszystkich do zakupu przepięknych, unikatowych ciuszkow, dzięki którym każdy może zostać skrzatem. Błyskawiczna wysyłka, informacja na każdym etapie, ale przede wszystkim przepiękne ubrania :)

Cud, miód i orzeszki

Szybka wysyłka, wszystko pięknie zapakowane i pachnące. Jestem pozytywnie zaskoczony jak ponczo i spodnie są dobrze uszyte i że pasują na tak dużego skrzata jak ja.
NK

Opineo 😉

Kontakt ze sklepem + dostawa na wysokim poziomie 😉 👌co do ciuchów,nie mam się do czego też przyczepić 😀
8 lut 2024
Przepiękne szale i szybka obsługa zamówienia. Gorąco polecam.
NK
25 paź 2023

Prywatna opinia

Generalnie jest ok , choć wydaje mi się że jak się robi darmową dostawę to powinni być wszyscy uwzględnieni ,nie tylko ci co przelewy robią . Nie wszyscy mają możliwość robić przelewów przez co dobrze że jest możliwość "za pobraniem" ..aczkolwiek moim zdaniem jest to dyskryminacja ludzi robiących zakupy przez tą możliwość bo muszą jeszcze opłacić dostawę ,gdzie inni już tego nie muszą ..
Odpowiedź ze sklepu skrzacistan.pl
Dziękujemy Nela za Twój komentarz. Masz rację. Skoro jest darmowa dostawa, to powinna ona dotyczyć wszystkich form wysyłki. Włączam darmową dostawę za pobraniem a Tobie zwracam poniesiony koszt dostawy. Mam nadzieję, że towar spełnił Twoje oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie! Skrzaty

Moje zamówienie

Z radością będę śledził rozwój Skarzcistanu. Zamówione produkty wysłane szybko, dostawa bezproblemowa, zdjęcie było miły dodatkiem. Gratulacje dla ludzi pełnych pasji i odważnych aby ją realizować. Zaś co do samych produktów -moj kochany Skrzat był zachwycony ☺️
25 lis 2023
Wyjątkowa estetyka i wysoka jakość produktu, unikalny styl, ekspresowa wysyłka, cudowny woreczek w sam raz dla Skrzata 😊 I dodatkowe mile atrakcje w postaci naklejki i karty pocztowej 💚💚💚
6 lis 2023
Magiczne miejsce! Błyskawiczna przesyłka, piękne opakowanie, doskonale wykonana nerka, jestem ogólnie zachwycona :)