Sunlovers.pl ☀️❤️- Logo - Opinie

Sunlovers.pl ☀️❤️

Opinie (329) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (329)

Ważny od: 13 cze 2023
Sunlovers.pl ☀️❤️ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolona. Torba wygląda ładniej niż na zdjęciu. Może trochę droga ale mam nadzieję, że będzie warta tej kwoty.

Produkt słabej jakości, materiał ma kolor jakby już był sprany. Na zdjęciach dużo ładniejsze kolory. Słaba jakość wykonania, nie jestem zadowolona. W korespondencji, którą otrzymałam na maila, zachęcano do kontaktu. Wysłałam zapytanie o możliwość i sposób zwrotu, chcąc sobie ułatwić i skrócić sprawę, Zostałam odesłana do regulaminu na stronie, który jest w odnośniku w stopce na dole strony, mało czytelny i zawiera „kruczki” w stylu „jeśli korzystałeś z promocji patrz punkt pierwszy”. Nie polecam sklepu..

Opinie nt. sklepu Sunlovers.pl ☀️❤️

1 kwi 2024
24 mar 2024
18 lut 2024

Super szybka przesyłka i fajne okulary

Okulary są naprawdę fajne - matowa oprawka, ciemne nielustrzane oprawki. To czego szukałam. Ogromny plus za super szybką i sprawną dostawę! Dotarły do mnie w mniej niż 24h od kliknięcia płacę! Wielkie dzięki za to 😍

Świetny sklep i świetne okulary

Błyskawiczna przesyłka, okulary fantastyczne, świetnie wykonane, kolory nasycone, mają polaryzację zgodnie z opisem.
AP
Okulary super, lekkie, wygodne i piękne. Etui w pieknym kolorze, jestem bardzo zadowolona. Polecam zakup :-)

🙂

dzień dobry to już moja 3 para okularów zakupiona u Państwa jestem bardzo zadowolona z produktów
18 lut 2024
Przepiękna duża torba z materiału, bardzo dobra jakość. Przesyłka została bardzo szybko wysłana.
17 lut 2024
Znakomite okulary! Kolor powalający, idealnie dopasowane, będą cool na każdą wakacyjną wyprawe.
3 okularki od Sunlovers. Świetne jak zawsze i mega szybka wysyłka jak zawsze. Tylko polecać
Szybka dostawa. Solidne wykonanie. Kolory nieco ciemniejsze niż na zdjęciu a łe motyw ładny.

Szybka wysyłka, świetny produkt

Szybka wysyłka, strona internetowa bardzo przyjazna, no i przede wszystkim świetne okulary.
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, torebka zgodna z opisem i zdjęciem. Polecam
Efektowny nadruk, solidnie zrobione, myślę, że będzie to trafiony prezent 😁

Super okulary!

Profesjonalna, bardzo dobra obsługa. Szybka przesyłka. I piękne okulary 😊
Błyskawicznie, bezproblemowo z rewelacyjnym kontaktem. Polecam!
17 lut 2024
Bardzo ładne okulary - transakcja błyskawiczna i bezproblemowa.

Szybko, sprawnie a okulary boskie 😎czego chcieć więcej.
24 lut 2024
Okulary idealne, paczka super zabezpieczona, polecam