Certyfikat dla Feromony.pl - Atrakcyjność Bez Wysiłku!

No. XB428770D46F6813197E12F966BE812B6

14.06.2016 r.
13.06.2018 r.

Opinie o Feromony.pl - Atrakcyjność Bez Wysiłku!

4.87/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 138 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Feromony działają, do tej pory próbowałam tylko BTB, ich działanie mi odpowiada, jednak może spróbuję w przyszłości innych.

Profesjonala obsługa. Zamówiony towar przyszedł bardzo szybko. Polecam

wogule extra

Po raz kolejny sklep nie zawiódł moich oczekiwań; bardzo profesjonalna obsługa

Pozdrowienia dla P.Ewy;)

Wspaniały kontakt, wszystkie informacje na stronie + dodatkowo w przesyłce, dyskretnie i zero problemów - poproszę tylko o nowe promocje :)

Co prawda spodziewałem się efektu jak w reklamach axe. Niestety tak nie jest Ale przynajmniej zapach mi odpowiada dlatego ocena dobra

Sklep jest naprawdę bardzo dobry

wszystko oki

Fantastyczna obsługa, wysoka jakość produktów i rewelacyjna dostawa

Wszystko na 5 a działanie feromonów na minimum 12 gwiazdek

Jakość obsługi-wysoki poziom. Zgodność produktu z opisem- bardzo dobra.
Polecam.

Wszystko super

Polecam...

Jestem mega zadowolona na pewno zamówię jeszcze nie jeden raz

bez zarzutu

Wszyscy tego oczekują kiedy coś kupują z sieci czyli natychmiastowy kontakt e-mail ekspresowa wysyłka oraz dobrze zapakowany produkt a tym wszystkim może się pochwalić Stronka Feromony Pl..WIELKIE dzięki

polecam

Pełen projesjonalizm

Wszystkie zamówienia realizowane szybko I sprawnie,kupuje od nich od kilku lat.

Bez rewelacji
Dostateczny

Polecam sklep i towar

wszystko ok. szybka wysyłka. Bardzo polecam

Dostawa,opakowanie, dyskrecja - wszystko godne polecenia.

Nie ma co pisać trzeba spróbować, a naprawdę warto.

Nie czuje i nie widzę różnicy.
Mierny

szybkie wysłanie przesyłki

Dziękuję za szybką dostawę. Szybko, sprawnie. dziś zamawiam, jutro odbieram. Super Mega firma, oby coraz więcej takich firm pojawiało sie na naszym rynku. Dziękuję Anna

próbki - chusteczki, zaciekawiły mnie, spróbuje więcej

Jakość obsługi klienta na najwyższym poziomie, produkt godny polecenia, zdecydowanie uprzyjemnia kontakty międzyludzkie. Dostawa błyskawiczna. Zdecydowanie polecam pod każdym względem.

ok wszystko w porzadku

Jak co niektórzy z niedowiarków byłam i ja, nie wierzyłam w feromony " co one mogą, czego ja nie mogłabym zdziałać". No cóż muszę się przyznać, że dużo mogą zdziałać. Wystarczyły małe próbki aby mnie przekonać - no o czym? Że działają Po zastosowaniu coraz bardziej robiło się koło mnie tłoczno, wiecej osób trzymało się blisko mnie z uśmiechem na ustach :), więcej tematów, wesoło, towarzysko. Anna

Witam,przesyłka dotarła szybko. Do przesłanych próbek podeszłam z dozą sceptycyzmu. Efekty zaskoczyły mnie na plus. W różnych sytuacjach w jakich zetknęłam się nie tylko z osobami znanymi ale i zupełnie nieznanymi, byłam rozmowna, uśmiechnięta, kontakt przychodził łatwo, czułam się pewniejsza, z drugiej strony moi rozmówcy byli bardziej wylewni, mili i kontakt był przyjazny. Polecam, to działa :)

Dopiero zacząłem dam znać za jakiś czas

ok ok

Obsługa fenomenalna,dbają o klienta nie tylko w trakcie ale i po zakończonej transakcji sprawdzają czy klient jest zadowolony. Jeśli chodzi o dostawę to w zależności od chęci kurierów raz lepiej raz gorzej.
Samo zamówienie oceniam na 3. The Edge ma fenomenalny zapach i spełnia moje oczekiwania, zawiodłam się jednak na zachwalanym pheromax-ie, który jak dla mnie daleko odbiega od rzekomej sławy.

Super obsługa,super szybka dostawa i ...dyskrecja ,,,gorąco polecam

Bez komentarza

Dostawa zawsze niezawodna, jestem zadowolona z zamówionych produktów.

wzorowa obsluga

Feromony.pl - Atrakcyjność Bez Wysiłku! opinie klientów

Feromony.pl - Atrakcyjność Bez Wysiłku!

feromony, feromony ludzkie

Feromony.pl - Atrakcyjność Bez Wysiłku! uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.06.2016 r.

Największy portal poświęcony feromonom ludzkim. Tłumaczenia najnowszych badań naukowych, porównania produktów, opinie ekspertów, forum, analizy laboratoryjne.

Inowrocławska 17/74
53-653 Wrocław
kontakt@feromony.pl
Feromony.pl - Atrakcyjność Bez Wysiłku!

Inter Technologie Artur Hanisz
9 Maja 4/2
67-100 Nowa Sól
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:977905240
Artur Hanisz
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Feromony.pl - Atrakcyjność Bez Wysiłku!.