SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta

Opinie (47) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (47)

Ważny od: 7 lip 2023
SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 kwi 2024
Szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu recepta w przeciągu 1 minuty oraz niska cena za konsultacje lekarska zaoszczędzenie czasu i pieniędzy ok

25 lis 2023
Arogancja instytucji zajmujących się ochroną zdrowia, a głównie lekarzy, którzy z jednej strony wyśmiewają suplementy a z drugiej nie chcą wypisywać recept na antybiotyki jest passe!! chcemy być zdrowi!! skoro jasno piszę co mi dolega i wypełniam formularz, to chyba to wystarcza aby przepisać antybiotyk?! Jeśli prowadzicie działalność w tej branży, to zatrudniajcie lekarzy, którzy są życzliwi a nie takich, którzy muszą coś "dodatkowo skonsultować" "uzupełnić" etc. Nauczcie się być życzliwi! - to jest klucz do Waszego sukcesu! Tych co uważają, że antybiotyk przepiszą w ostateczności albo w ogóle możecie od razu odesłać. Nie potrzebujemy takich lekarzy.

Opinie nt. sklepu SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta

12 lis 2023

Najszybsza i skuteczna strona

Kod przyszedł mi w ciągu maksymalnie 20minut. Polecam, póki co najlepsza strona z e-receptami.
Odpowiedź ze sklepu SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta
23 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną rekomendację! Cieszymy się, że otrzymała Pani kod recepty tak szybko. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi, i doceniamy, że uznaje Pani naszą stronę za najlepszą w dziedzinie e-recept. Zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług!
30 paź 2023
Bardzo szybki czas realizacji, konkretnie i na temat :-) Polecam!
23 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza szybka i konkretna obsługa spotkała się z Pana zadowoleniem. Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług i dziękujemy za rekomendację!
16 gru 2023
Bardzo szybko i profesjonalnie. Zostaję tu na dłużej 😁
5 sty 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że doświadczyła Pani szybkiej i profesjonalnej obsługi. Pani decyzja o pozostaniu z nami na dłużej napawa nas ogromną radością i jest dla nas wyrazem uznania. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na długotrwałą współpracę.
Serdecznie polecam. Wszystko szybko i sprawnie.
5 sty 2024
Dziękujemy serdecznie za rekomendację! Cieszymy się, że Pani doświadczenie z naszymi usługami online było pozytywne. Naszym celem zawsze jest zapewnienie szybkiego i sprawnego świadczenia usług zdrowotnych online, a Pani zadowolenie jest dla nas najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszych działań. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie.
20 wrz 2023
Bardzo szybka odpowiedź, wszystko jak należy
21 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie pomóc, oraz że usługa była wykonana szybko i sprawnie. Zapraszamy ponownie do odwiedzenia naszej witryny.
Szybka realizacja zamówienia
5 sty 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię dotyczącą szybkiej realizacji zamówienia. Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Pani oczekiwaniom w zakresie efektywnego i szybkiego świadczenia naszych usług. Zawsze stawiamy na priorytetową obsługę, a Pani zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.
26 sie 2023
Profesjonalnie i skutecznie.
21 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Zawsze staramy się działać profesjonalnie, i skutecznie. Cieszymy się że spełniliśmy Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie.
7 sie 2023
Bardzo profesjonalne usługi
15 wrz 2023
Sprawnie i szybko pomogli
21 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i jest Pan zadowolony z naszych usług. Zachęcamy do dalszego korzystania z naszych usług i polecania nas innym. Dziękujemy jeszcze raz i życzymy wszystkiego dobrego!
AS
Andrzej S.
Szczecin
28 paź 2023

Zadowolony

Szybko i bezproblemowo
29 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia. Jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą i poprawić nasze usługi. Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję, że będziemy mogli obsłużyć Cię ponownie w przyszłości!
21 wrz 2023
Serdecznie polecam !
21 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie nas innym! Cieszymy się, że byłaś zadowolona naszych usług. Zapraszamy Cię ponownie do odwiedzenia naszej strony.

Dziękujemy serdecznie za pięć gwiazdek! To dla nas ogromna radość, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości obsługi każdemu pacjentowi. Jeśli będzie Pani potrzebować dalszej pomocy lub wsparcia, prosimy o kontakt - zawsze służymy pomocą. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i rekomendację.
Bardzo serdecznie dziękujemy za ocenę naszej usługi na poziomie pięciu gwiazdek! To dla nas ogromne wyróżnienie i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który stale dąży do zapewnienia najwyższej jakości obsługi. Jeśli będzie Pani potrzebować dalszej pomocy lub konsultacji, prosimy o kontakt - zawsze służymy pomocą. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i rekomendację.
8 sty 2024
Bardzo dziękujemy Panu za ocenę naszej platformy na poziomie czterech gwiazdek! To dla nas ogromne wyróżnienie i cieszymy się, że nasze usługi spełniają Pana oczekiwania. Naszym celem jest zapewnienie wysoce dostępnej i profesjonalnej opieki medycznej, która odpowiada na potrzeby naszych użytkowników w szybki i wygodny sposób. Dziękujemy za zaufanie, i zapraszamy ponownie
28 gru 2023
5 sty 2024
Dziękujemy serdecznie za polecenie naszych usług! Pani rekomendacja jest dla nas niezwykle ważna i stanowi potwierdzenie naszych wysiłków w zapewnianiu satysfakcji naszym Pacjentom. Zapraszamy ponownie.
15 lis 2023
23 lis 2023
Dziękujemy za pięć gwiazdek! To dla nas ważne potwierdzenie, że nasza usługa spełniła oczekiwania. Jesteśmy gotowi służyć pomocą w każdej chwili. Zapraszamy ponownie!
23 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę! Jesteśmy zadowoleni, że byliśmy w stanie sprostać Pana oczekiwaniom. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
27 paź 2023
29 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Jesteśmy wdzięczni za zaufanie. Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług w przyszłości.
12 paź 2023
21 paź 2023
Dziękujemy za dobrą opinię! Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Cieszymy się, że obsługę uznała Pani za szybką i sprawną. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny w przyszłości.
7 paź 2023
21 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania, i jesteśmy wdzięczni za zaufanie. Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług w przyszłości.