horseway.pl

Opinie (119) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (147)

Ważny od: 23 cze 2022
horseway.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lis 2023
Doskonały kontakt ze sklepem i wsparcie zakupowe, terminowa wysyłka i sprawny zwrot środków, kiedy (niestety) okazało się, że zakupiony przedmiot nie pasuje tak jak oczekiwałam. Zdecydowana polecajka!

20 kwi 2024
Oszustwo czasu dostawy Pisze 24h dostawa a doszło klasycznie w 3 dni proszę klientów nie oszukiwać bo paczka nie doszła na dzień w którym ja potrzebowałem

Opinie nt. sklepu horseway.pl

24 lut 2024
Dziękujemy, że poświęciłaś czas i oceniłaś nasz sklep. Doceniamy każdy kontakt z Klientem. Motywuje nas to i cieszy. Zapraszamy ponownie do zakupów :)
EM
Ewa M.
Dolnośląskie
24 lut 2024
Dziękujemy Ci za wyrażenie swojej opinii. Doceniamy poświęcony na to czas. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu.
24 lut 2024
To miłe, że zostawiłaś swoją opinię. Doceniamy to bardzo. Klienci zawsze motywują nas do dalszej pracy. Zaglądaj do nas na zakupy w przyszłości.
28 sty 2024
Błyskawiczna przesyłka. Produkt bardzo dobrej jakości. Polecam
24 lut 2024
Dziękujemy, że nas doceniłaś. Gwiazdki od Ciebie dużo dla nas znaczą. Staramy się jak najszybciej realizować wysyłkę. Zapraszamy ponownie.
14 sty 2024
Szybka dostawa, starannie zapakowana paczka
24 lut 2024
Bardzo dziękujemy, że znalazłaś czas i przesłałaś swoją opinię. Lubimy spełniać oczekiwania naszych Klientów. Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Wiosenne nowości już na naszej stronie.
16 sty 2024

Rewelacyjny termin realizacji zamo

Rewelacyjny termin realizacji zamówienia
24 lut 2024
Miło przeczytać taką opinię :). Cieszymy się, że doceniasz szybki czas dostawy. Twoja opinia jeszcze bardziej motywuje nas do pracy. Tym bardziej dziękujemy, że poświęciłeś swój czas na ankietę. Zapraszamy ponownie na zakupy.
24 sty 2024
Bardzo dobry produkt. Szybka wysyłka.
24 lut 2024
Dziękujemy za informację zwrotną. Cieszymy się, że podoba Ci się kupiony u nas produkt. Pozdrawiamy.
8 sty 2024
24 lut 2024
Dziękujemy za polecenie. Doceniamy, że poswieciłaś swój czas i chciałaś odpowiedzieć na naszą ankietę. Twoje polecenie dodaje nam energii do dalszej pracy. Pozdrawiamy.
24 lut 2024
Dziękujemy i doceniamy. Cieszy nas każda odpowiedź na naszą ankietę, ale takie polecenie motywuje nas bardzo do dalszej pracy. Zapraszamy ponownie.
20 sty 2024
Ok
24 lut 2024
Dziękujemy z twoją opinię. Doceniamy, że znalazłeś chwilę żeby odpowiedzieć na naszą ankietę.
24 lut 2024
Cieszy nas Twoja opinia. Dzięki za poświęcony czas. Czujemy się zmotywowani do dalszej pracy. Pozdrawiamy i do następnego razu:)
14 sty 2024
24 lut 2024
Dzięki za przesłaną opinię. Super, że znalazłaś czas i podzieliłaś się swoimi wrażeniami. Gwiazdki od ciebie cieszą nas bardzo. Pozdrawiamy i zapraszamy :)
24 lut 2024
Dziękujemy za poświęcony czas i że chciałaś podzielić się swoją opinią. To dla nas bardzo ważne. Pozdrawiamy.
9 sty 2024
24 lut 2024
Dziękujemy. Super, że znalazłaś czas i miałaś chęć podzielić się swoją opinią. Zaglądaj do naszego sklepu. Pozdrawiamy.
6 sty 2024
24 lut 2024
Dziękujemy za Twoją opinię. To miłe, że zechciałaś poświęcić nam swój czas. Zawsze możesz też liczyć na nas. Zaglądaj na naszą stronę; Pozdrawiamy.
18 lis 2023

Zdecydowana polecajka!

23 lis 2023
Natychmiastowa wysyłka, na następny dzień produkt już był u mnie! Polecam :D
10 lip 2023
Szybka dostawa. Leginsy bardzo dobrej jakości w dobrej, promocyjnej cenie.
17 sie 2023
Szybka dostawa. Pasujący rozmiar. Dobry gatunek i cena leginsów.