horseway.pl

Opinie (119) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (147)

Ważny od: 23 cze 2022
horseway.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lis 2023
Doskonały kontakt ze sklepem i wsparcie zakupowe, terminowa wysyłka i sprawny zwrot środków, kiedy (niestety) okazało się, że zakupiony przedmiot nie pasuje tak jak oczekiwałam. Zdecydowana polecajka!

20 kwi 2024
Oszustwo czasu dostawy Pisze 24h dostawa a doszło klasycznie w 3 dni proszę klientów nie oszukiwać bo paczka nie doszła na dzień w którym ja potrzebowałem

Opinie nt. sklepu horseway.pl

Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Super, że się podobało. Dziękujemy za Twoją opinię. Pozdrawiam z www.horseway.pl
7 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Miło nam, że poświeciłaś chwilę i odpowiedziałaś na ankietę. To nas pobudza do dalszej pracy. Zawsze jesteś mile widziana na naszej stronie www.horseway.pl
20 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Przykro nam, że zamówiony towar dotarł w innym czasie niż tego oczekiwałeś. Oferujemy WYSYŁKĘ24, co oznacza, że towar zamówiony do godziny 12tej w południe - jeszcze tego samego dnia jest odbierany przez kuriera z naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie.

Super sklep

Ekspresowa dostawa, produkt dobrze zapakowany. Najlepszy sklep jeśli chodzi o wybór produktów marki LeMieux, zawsze można liczyć na najnowsze kolekcje :)
23 mar 2024
Dziękujemy za Twoją opinię. Czujemy się docenieni i to nas motywuje. Lubimy markę LeMieux i będziemy proponować nowości naszym Klientom - dostępne "od ręki". Zapraszamy..
szybka dostawa towar zgodny z opisem / acz niestety nie wstrzeliliśmy sie z wymiarami
16 mar 2024
Cieszę się, że znalazłaś chwilę i dałaś nam feedback. Zawsze możemy pomóc w dopasowaniu rozmiarów, można do nas pisać lub dzwonić. Pozdrawiam, Anna ze Sklepu Jeździeckiego Horseway.pl

Wszystko pięknie :)

Bardzo szybka dostawa. Produkty zgodne z opisem :) polecam
16 mar 2024
Dziękuję za wystawienie nam opinii i polecenie. Szczególnie nas cieszy przesłane zdjęcie. Zadowolony koń to uśmiech i motywacja do dalszej pracy. Pozdrawiamy z Horseway'a
Bardzo szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Polecamy!
16 mar 2024
Miło nam, że poświęciłeś chwilę na wystawienie opinii. Polecamy się na przyszłość. Zaglądaj do naszego sklepu. Będziemy uzupełniać akcesoria dla Kucyków z LeMieux. Pozdrawiamy.
23 mar 2024
Szybka obsługa i wysylka , derka lux
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Nic bardziej nas nie cieszy - jak zadowolony Klient. Dziękujemy, że napisałaś swoją opinię. A derka niech się dobrze nosi :) Pozdrawiamy.
30 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Dziękujemy za Twoją opinię. Doceniamy, że poswieciłaś na to swój czas.
Odpowiedź ze sklepu horseway.pl
Cieszymy się z gwiazdek. Dziękujemy Ci za poświęcony czas i przede wszystkim za zakupy w naszym sklepie. Zawsze jesteśmy gotowi do usług. Zapraszamy.
23 mar 2024
Dziękujemy za miłe słowa i gwiazdki :). Wiemy jak ważny jest dla Klientów termin dostawy. Zapraszamy ponownie na "ekspresowe" zakupy.
17 mar 2024
Dziękujemy za Twój czas i wyrażenie swojej opinii. Pozdrawiamy. Sklep Horseway
16 mar 2024
Dziękujemy za wystawioną opinię. Bardzo cieszą nas "gwiazdki" od Ciebie. Pozdrawiamy i do następnego razu:)
24 lut 2024
Derka przepiękna, rozm. 165 troszkę dłuższy polecam bardzo wszystko zgodnie z opisem polecammm
2 mar 2024
Pani Weroniko, dziękujemy za przesłaną opinię. Cieszy nas bardzo, że derka tak się podoba. Niech dobrze służy zwierzakowi. Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne zakupy.
Szybka realizacja, produkt bez zastrzeżeń. Polecam.
24 lut 2024
Dziękujemy za opinię i polecenie. Doceniamy, że poswieciłaś swoją uwagę i czas na odpowiedź. My też lubimy produkty firmy Back on Track. Zapraszamy do kontaktu.

Błyskawiczna dostawa

Blyskawiczna dostawa, super derka!
2 mar 2024
Dziękujemy za opinię. Doceniamy Twój czas i chęć podzielenia się uwagami. Staramy się aby te piękne rzeczy jak najszybciej docierały do naszych klientów. Pozdrawiamy.
3 mar 2024
Sprawna obsługa
16 mar 2024
Dziękujemy za przesłana opinię. To miłe, że poswieciłaś swój czas i przesłałaś tę informację. Pozdrawiam, Anna, Sklep Horseway
16 mar 2024
Dziękujemy. Twoja opinia jest dla nas cenna. Motywuje nas to do jeszcze lepszego serwisu. Pozdrawiamy, Sklep Horseway
2 mar 2024
Super. Cieszymy się, że masz dobre wrażenia po zakupach u nas.
24 lut 2024
Dziękujemy, że poswieciłaś nam swój czas i uwagę na przesłanie swojej opinii. Motywuje nas to do dalszej pracy. Zapraszamy ponownie na zakupy.