dontalia.pl- Logo - Opinie

dontalia.pl

Opinie (3) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3)

Ważny od: 16 sty 2024
dontalia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu dontalia.pl

Szybka dostawa, 🚚
Odpowiedź ze sklepu dontalia.pl
Szanowny Kliencie, Chcielibyśmy serdecznie podziękować za przesłanie opinii dotyczącej naszych usług. Doceniamy Twój czas i zaangażowanie w podzielenie się z nami swoim pozytywnym doświadczeniem. Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna. Jesteśmy wdzięczni za wyróżnienie naszej firmy oraz za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia związane z naszymi produktami i usługami. Pozdrawiamy, Obsługa Klienta Dontalia
Odpowiedź ze sklepu dontalia.pl
Szanowny Kliencie, Chcielibyśmy serdecznie podziękować za przesłanie opinii dotyczącej naszych usług. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi dla wszystkich naszych klientów, dlatego chcielibyśmy lepiej zrozumieć, co mogło wpłynąć na Twoją ocenę. Będziemy wdzięczni, gdybyś mógł podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami. Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, ponieważ pomaga nam w identyfikacji obszarów, które wymagają poprawy, a także w dostosowaniu naszych usług do oczekiwań klientów. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, prosimy o kontakt telefoniczny 22 152 22 80 lub e-mail info@dontalia.pl Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i zapewnić Ci satysfakcję z naszych usług. Pozdrawiamy, Obsługa Klienta Dontalia
4 sty 2024