DrukTak.pl

Tusze, tonery, serwis drukarek oraz laptopów

Opis
Global Ekosystem, właściciel sklepu DrukTak.pl istnieje od 2004 roku. Przez ponad 10 lat działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów - firm, urzędów oraz osób prywatnych. Stawiamy na rozwój przedsiębiorstwa przez ciągłą poprawę obsługi klientów oraz nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji. Nasi pracownicy to grupa ekspertów z długoletnim doświadczeniem, którzy od wielu lat zajmują się tematyką związaną z drukiem, uczestniczą w szkoleniach tematycznych, znają najnowsze rozwiązania i chętnie się podzielą swoją wiedzą. Nasze wysiłki zostały docenione również przez partnerów biznesowych - jesteśmy partnerem handlowym firm: HP, Lexmark oraz Xerox. Sprzedajemy urządzenia drukujące oraz materiały eksploatacyjne firm wiodących na rynku oraz producentów urządzeń mniej popularnych, specjalistycznych. W ofercie mamy również sprawdzone, wysokiej jakości zamienniki – sprowadzamy je od kilku stałych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Polecamy również zamienniki własnej produkcji spełniające standard Color Control firmy Static Control - dostępne u nas w sklepie jako produkty premium. Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń biurowych: - serwis drukarek, - serwis kopiarek, - serwis ploterów, - serwis komputerów, - serwis laptopów. Nasze motto TUSZE, TONERY, SERWIS można rozwinąć jako: sprawdzonej jakości tusze i tonery oraz wyspecjalizowany serwis urządzeń - wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie!
ANDRZEJ ŁOPUSZAŃSKI

4.93 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu DrukTak.pl

Polecam w 100

1 tydzień temu
Wszystko sprawnie, dobry kontakt, zgodnie oczekiwaniami. Polecam Głowica drukuje bez zarzutu.

2 tygodni(e) temu
Wszystko O.K.

szybko i tanio

Szybka realizacja zamówienia.Polecam

Bardzo szybka i pewna realizacja

Kolejne zamówienie, kolejne zadowolenie z obsługi i dostawy. I nadal pozostanę klientką DRUK TAK :-)

Szybko, sprawnie i bez problemów.

Towar jeszcze nie jest używany

Super. Sprawnie. Bezproblemowo. Sklep okazał się "za rogiem", a nie miałem o nim pojęcia. Dziekuję

nabój pasuje i na razie działa:)

Szybko i sprawnie, polecam

Szybka wysyłka, miła obsługa :). A tonery działają bez zarzutu.

Tusze zamienne kupuję w tym sklepie od kilku lat. wszystko działa bez zarzutu.

super

Godny polecenia.