maxtime.plOpinie

maxtime.pl- Logo - Opinie
maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl - zegarki i akcesoria znanych producentów światowych

Firma Max-Time istnieje od 2001 roku, natomiast początki tradycji prowadzenia przez Nas sklepu z zegarkami sięgają 1995 roku. W tym czasie została umocniona pozycja na rynku markowych zegarków, przez co firma stała się wiodącym dystrybutorem i autoryzowanym partnerem ekskluzywnych oraz renomowanych firm i koncernów produkujących zegarki. Podążając drogą innowacyjności i postępu jakim niekwestionowanie stał się internet, w 2005 roku powstał sklep internetowy www.maxtime.pl, który ma na celu skoncentrowanie oraz ujednolicenie całej dotychczas wypracowanej przez Max-Time oferty. Dzięki temu Klienci sklepu na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualne propozycje, które to skrupulatnie są dobierane w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w poszczególnych działach. Max-Time specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze serwisowej zegarków renomowanych szwajcarskich marek: Tissot, Certina, Atlantic, CALVIN KLEIN, ADRIATICA. Są to zegarki, które znane są nie tylko ze względu na ich precyzję i niezawodność, ale fakt, że docenili je sławni i uznani celebryci ugruntowali ich pozycję jako produkty: Premium. Sklep internetowy oprócz szwajcarskich zegarków proponuje Państwu również takie marki jak: TIMEX, CASIO, FOSSIL, SEIKO, DIESEL,MICHAEL KORS, LORUS, BERING, DKNY, ANNE KLEIN, VOSTOK EUROPE,FESTINA,PIERRE RICAUD,CLUSE. Salon sprzedaży, który mieści się w Rzeszowie przy ulicy Lisa Kuli 19, to miejsce gdzie nie tylko mogą Państwo dokonać drobnych napraw, począwszy od wymiany baterii
Max-Time Maciej Pałka
Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów
CEIDG REGON 691557204
Maciej Pałka

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

4.99/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu maxtime.pl

Wszysyko OK. Sprawnie, szybko, zgodnie z opisem.
Ok wszystko
Wszystko na malinowo. Polecam
Polecam zakupy w Maxtime, mają tanie i fajne zegarki
Rzetelny i uczciwy sklep
Polecam zakupy w maxtime. Szybka dostawa, możliwość skrócenia bransolety, dobry kontakt ze sprzedającym, atrakcyjna cena :)
wszystko SUPER!
SUPER
Genialna transakcja, z grawerem w ciągu dwóch dni u mnie polecam tę firmę jako sprawdzonego partnera
Szybka przesyłka, a towar zgodny z oczekiwaniami.
Bardzo dobra i szybrak obałagan Polecam
Wszystko ok. Przesyłka ekspresowa, kontakt natychmiastowy. Pełen profesjonalizm. Polecam... .
Szybko i bezproblemowo. Przesyłka doskonale zabezpieczona!
Super sklep, polecam wszystkim
Szybka dostawa, produkt dobrej jakości w przystępnej cenie
Super. Brawo. Tak działajcie dalej.
realizacja zamowienia bez uwag, szystko szybko i sprawnie, plecam,
Szybko rzetelnie
Super sklep, najniższe ceny, polecam