PiercingXXL Polska- Logo - Opinie

PiercingXXL Polska

Opinie (24) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24)

Ważny od: 23 kwi 2024
PiercingXXL Polska spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Nie które kolczyki mogłyby być w próbie 585 ze względu na cenę. Napewno więcej osób by wybierały te które chcą ,a ze względu na wyszłą próbę 750 nie kupują.

2 maj 2024
Słaba jakoś wykonania, kolczyk nie dochodzi do końca pępka, słabe łączenie między dolną a górną częścią kolczyka

Opinie nt. sklepu PiercingXXL Polska

Kolczyki są cudowne , pięknie wykonane i polecam bardzo zakup tak ślicznych kolczyków.

Odpowiedź ze sklepu PiercingXXL Polska
Witamy i dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze swojego zamówienia! Nie możemy się doczekać kolejnej wizyty. Twój zespół PiercingXXL
wszystko super serdecznie polecam. nic się nie odkręca, nie rozpina. materiał dobrej jakości, a same kolczyki piękne :)
2 maj 2024
The quality is really nice and it was sent quickly. Definitely reccomend :-)
6 maj 2024
Hello and thank you for your review! We are pleased to know that you're satisfied with your order! Looking forward to your next visit. Your PiercingXXL team
AB
Agnieszka B.
Sokołów Podlaski
Kolczyki śliczne, przesyłka doszła bardzo szybko polecam serdecznie
Rewelacyjne produkty .Polecam
Wszystko ok. Polecam