zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (5435) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9697)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 kwi 2024
Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

11 gru 2023
Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

ogolnie wszystko ok, paczka dojechala zgodnie z zamowieniem ,natomiast z delikatnym 2-dniowym poslizgiem -dlatego 1gwiazdka w tył . Zeby niebylo : zamowienie mialo dojechac 22-go maja a dojechalo 24-go ,gdzie 23-go zostalo dopiero wyslane ,tak wiec wina za opoznienie lezy zarowno po stronie sprzedawcy jak i rownierz przewoznika -w tym przypadku Pocztex .Osobiscie jestem zadowolony i polecam szczerze zakupy z Green essence . kazdemu sie czasem moze cos zdazyc przeoczyc,wiec badzmy wyrozumiali. Jeszcze raz goraco polecam zakupy na zielonaesencja.pl :-)
27 maj 2024

Polecat serdecznie!

Nasiona I orzechy zgodne z opisem, wszystko pieknie zapakowane, orzechy migdaly wysokiej jakosci, bardzo swieze. Z pewnoscia jeszcze zamowie ponownie! Bardzo polecam tym ktorzy sie zastanawiaja. Pracowalam kilka lat jako kontroler jakosci wiec z doswiadczenia moge stwierdzic ze produkty sa bardzo dobrej jakosci. Cena rowniez bardzo dobra.
30 maj 2024
Przesyłka po opłaceniu została wysłana bardzo szybko.Profesjonalnie opakowana,dotarła w stanie nienaruszonym. Ale kolejny raz piszę o tym,że paczka ogromna,miałam problem z wyjęciem jej z paczkomatu.Czy nie można zrobić dwóch mniejszych?
30 maj 2024
Duży plus za gratis, szybkość realizacji zamówienia. Mały minusik za ptodukty w sklepie, które niezaprzeczalnie są, a które trudno nazwać zdrowymi. Jednak plus za informację o skladzie, który każdy może przeczytać i dokonać wyboru.
17 maj 2024
Bardzo szybka wysyłka, towar b. dobrze zabezpieczony na czas podróży, cena przyjazna, bezpłatna wysyłka. Wszystko O.K. ! Tak trzymać ! Pozdrawiam serdecznie i b. dziękuję za transakcję. Polecam wszystkim zieloną esencję !
18 maj 2024

Spis artykułów zamówionych w przesylce

Wszystko ok .Dla ułatwienia proponuję aby paczka zwierała produkty zamówione. To pozwoli osobom pakującym sprawdzić, czy paczka wszystko zawiera .Przy odbiorze łatwo w.g. spisu sprawdzić, czy są wszystkie artykuly .
22 maj 2024

Sklep wart polecenia!!!!

Po raz drugi złożyłam zamówienie w Green essence ponieważ zamówienie otrzymałam b. szybko. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobre opakowania, w których można przechowywać odkryte już produkty, POLECAM!

Jakość i profesjonalizm

Wszystko zgodnie z zamówieniem. Ziola i nasiona świeże, pachnące. Szybka realizacja. To już nie wiem, które zamówienie. Przekonuje mnie jakość.
Na razie mam małe doświadczenie, bo zamawiałam pierwszy raz. Jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze będę korzystać z oferty sklepu
27 maj 2024

Płatki owsiane i orkiszone

Szybką dostawą. Produkty pyszne i dobrze zabezpieczone. Polecam osobom, dla których zdrowie jest ważne i zwracają uwagę na jakość:)
23 maj 2024

Polecam👍

Nie mam zastrzeżeń ani do produktów, ani do realizacji zamówienia. Następnym razem też skorzystam z zakupów w tym sklepie
Jestem bardzo zadowolon z zakupu z ceny i jakości produktów . polecam i napewno wrócę do was przy kolejnych zakupach
Łatwość odnajdowania produktów. Każdy produkt fajnie opisany. Zakupy sprawne, szybka wysyłka. Napewno wróce. Polecam

Zdrowe przekaski

Bardzo duży wybór przeróżnych przypraw i ziaren, bardzo dobre ceny 🙂, bardzo szybka realizacja zamówienia.
26 maj 2024
zamówienie i dostawa jesteśmy piękni, ale ale nakrętki myjące w opakowaniach sklejały się i "wyciekały"
20 maj 2024
Produkty zapakowane bardzo starannie, szczególnie szklane rzeczy. Duży asortyment. Polecam serdecznie 😊
otrzymałem b.szybki zamówiony towar oraz w niezłej jakości,napewno jeszcze będę u Was kupował,dziekuję
26 maj 2024
Świetny kontakt , szybko i sprawnie , jakość produktu świetna. Z przyjemnością wrócę... Pozdrawiam.
24 maj 2024
Szybka realizacja zamówienia, super produkty i ceny i przede wszystkim cena wysyłki zagranicznej,
22 maj 2024
strona bardzo jasno podaje informacje, jest czytelna, obsługa sklepu i wysysłka bardzo sprawne.