zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (6166) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 796)

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

29 cze 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zamówiłam olej kokosowy i skusiłam się na gęsi smalec. A ten jest bardzo smaczny i przede wszystkim zdrowy. Jajecznica smażona na gęsim smalcu i posypana szczypiorkiem, palce lizać. A olej kokosowy też można używać różnie. M.in. jako kosmetyk. Serdecznie i szczerze polecam sklep ZIELONA ESENCJA.
27 cze 2024
Zamówione produkty są w porządku :-). Dziękuję za bardzo szybką dostawę i pięknie zapakowaną paczkę. Serdecznie polecam sprzedawcę :-)
Jestem koneserem jeżeli chodzi o ziarno kakaowca. Ten produkt jest dobrej jakości, ziarna ładnie pachną i są chrupiące. Zdarzają się pojedyncze słupeczki, na które lepiej nie trafić zębem, ale można je wyselekcjonować a resztę jeść ze smakiem.
Przesyłka doszła szybko i sprawnie,zamówiłam słodzik erytrytol & stewia oraz galaretki bez cukru,, produkty najwyższej jakości po przystępnej cenie,bardzo cenię sklep zielona esencja jest super👍
Nie wiem, co jeszcze można zrobić, bo jest wszystko super: oferta bogata, dostawa błyskawiczna, zapakowane bardzo dokładnie, kontakt bezpośredni bardzo miły i konkretny.
12 lip 2024

Super Zielona Esencja

Super expresowa obsługa w ciągu 24 h miałem zamówione artykuły do odbioru bez kosztów przesyłki od 50 zł.Duzy wybor.Bede z przyjemnością korzystał i polecam innym.
Dobra,przejrzysta strona . Łatwo znaleźć można to , czego się potrzebuje. Ale przesyłka nie poszła tego samego dnia jak było napisane to minus .
2 lip 2024
Bardzo dobry sklep kupuję mąkę jedynie w tym sklepie ,jest co prawda droga ale mam pewność że jest dobra i bez zanieczyszczeń czy robaków
7 lip 2024
Serdecznie polecam!!! Duży wybór, super komunikacja i podejście do klienta 🌸 Szybka dostawą i bardzo dobra jakość produktów. Wrócę napewno😉🌸

Dobra firma, dobry towar.

Nic tu nie mogę napisać. Towar otrzymałem. Jeszcze nie zjadłem. Jakie tu uwagi mógłbym napisać/ Proces zamówienia i dostawy bez zarzutu.
Dziękuję, to jest kolejne zamówienie. Jestem bardzo zadowolona, przejrzysta strona sklepu, błyskawiczna dostawa. Super ! Polecam !
5 lip 2024

Bogata oferta. Szybkość.

Bogata oferta. Błyskawiczne działanie. Zamówienie złożyłam w czwartek a już w sobotę paczka była do odbioru w paczkomacie.
28 cze 2024
Fantastyczny sklep, towar pierwsza klasa w najlepszych cenach a dostawa szybciej niż ekspres. Dziękuje i polecam wszystkim
Przesyłka dostarczona bardzo szybko. Jajka wege to bardzo dobry zamiennik jajek dla alergików sprawdzony wiele razy .
GW
Grażyna W.
Busko-Zdrój

W sklepie zielonaesencja.pl bardzo… łatwo i przyjemnie robi się zakupy.

W sklepie zielonaesencja.pl bardzo łatwo robi się zakupy. Zamówienie przebiega też bez zarzutu. Szybka dostawa.
27 cze 2024
Wysyłka bardzo szybka, ceny super i wszystko ładnie zapakowane. Napewno będę robić nie jedne zakupy bo warto

Jestem zadowolony i polecam serdecznie innym

Proszę o rozpatrzenie asortymentu "zdrowa żywność " którą można posłać za granicę. Pozdrawiam i dziękuję.
28 cze 2024
Świetny sklep, mnóstwo rzeczy do wyboru. Jestem bardzo zadowolona z błyskawicznej przesyłki. Będę wracać.
11 lip 2024

Wszystko idealne :)

Wszystko idealnie zapakowane, kompletne zamówienie a przyprawy pachną przpieknie i fenomenalnie smakują.
27 cze 2024
do kawy używałam mleka , teraz lepsze wyjście jest produkt .który zamówiłam i jestem zadowolona z zakupu.