zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4425) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8398)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

11 gru 2023
Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Bardzo polecam

Bardzo szybka wysyłka oraz doskonała jakość zamówionych produktów, na pewno będę zamawiać częściej
4 kwi 2024

Długość wysyłki

Długość przygotowania paczki do wysyłki wydaje mi się dłuższa niż w innych sklepach internetowych
23 mar 2024
Jestem bardzo zadowolona ponieważ towar jest dobrze przygotowany zabezpieczony i szybko dostępny
EN
26 mar 2024
Jestem mega zadowolona z Waszych zakupów. Poleciłam koleżance i też kor,ysta z Waszego sklepu.
24 mar 2024
Jestem zadowolona z zakupu. Jest spory wybór produktów bez glutenu i bez cukru. Będę zamawiać.
MW
Monika W.
München
4 kwi 2024
Bardzo polecam sklep Zielona esencja. Szybka dostawa, bardzo dobre produkty w super cenie.
26 mar 2024
Na razie nabyłam jeden produkt. Ewentualnie dc. opinii po innych zakupach. Szybka dostawa👍
3 kwi 2024
Jakość obsługi , wybór towarów , sposób traktowania klienta , sposób zaprogr strony sklepu
Produkty oferowane jako promocja za kwotę zamówienia, są w tej samej cenie jak normalnie.
27 mar 2024
Gdy wystąpił problem,miła pani zadzwoniła i udzieliła mi informacji, która pomogła bardzo
28 mar 2024

Dziękuję

Szybka realizacja zamówienia i świetna jakość produktów, czego chcieć więcej? Dziękuję.
Bardzo miła i kompetentna obsługa,dobrze zapakowany towar,szybka i sprawna dostawa,❤️
DJ
jestem bardzo zadowolona z zakupu u Was towaru profesjonalne podejście do kupującego
Szybka wysyłka, produkty smaczne. Jeszcze się nie zawiodłam na zakupach z tej firmy
Towar jest ok. Nie ma żadnych zastrzeżeń. Jestem zadowolony i pozdrawiam serdecznie.
26 mar 2024
Wszystko świetnie! Ogromny wybór, korzystne promocje, rzetelna obsługa. Tak trzymać!
Wszystko przeszło moje oczekiwania. Jestem zachwycony profesjonalizmem tej firmy.
Szybka przesyłka,super produkty. Napewno jeszcze będę składać zamówienia. Polecam
Bardzo szybka obsługa i transport zamówienia, oraz atrakcyjna cena. Dziękuję
Produkty świetnej jakości, spełniają moje oczekiwania. Bardzo dobrze zapakowane.