zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (6162) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 777)

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Dostawa bardzo szybka, wszystko tak jak w opisie, produkty zabezpieczone dotarły w całości 😀. Dziękuję.
Zamówienie zrealizowane szybko.Informacje o szczegółach przesyłki przekazane .Super sprzedawca polecam.
12 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia. Wszystko zgodnie z opisem. E - book z przepisami keto jest rewelacyjny.
jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia. Wszystko co chciałam i szybko. Dziekuję i polecam.
29 cze 2024
Bogata oferta, przystępne ceny i szybkość realizacji zamówienia. Polecam wszystkim z całego serca:)
Wszystko ok. Realizacja zamówienia błyskawiczna.następne zakupy również zrealizuje TUTAJ. PZDR
Szybkość i dbałość o klienta- info na każdym kroku zamówienia i świetnie zapakowany produkt :)
JN
Jadwiga N.
Wrocław
Bardzo szybka dostawa, każdy z produktów zapakowany i dobrze zabezpieczony. Polecam ten sklep.
Kontakt pozytywny, wszystko jasne i zrozumiałe. Miła obsługa oraz szybka przesyłka. Polecam👌
27 cze 2024
Większy wybór produktów Bez Cukru ( Cukier ZERO) dla cukzyków a nie tylko na dietę KETO.
Wreszcie trafiłam na kremy i olejki na które nie jestem uczulona,polecam z całego serca
KK
Krzysztof K.
Dąbrowa Gornicza
Nie mam zastrzeżeń i nie mam zaleceń -szybka i miła obsługa,zakupiony produkt super.
Szybka dostawa, w bezpieczny sposób opakowane produkty , wszystko mi się podobalo
Super szybka wysyłka zamówionego towaru. Bardzo dobra jakość oraz cena. Polecam.
Transakcja przebiegła sprawnie, a zakupione produkty szybko znalazły się u mnie.
Towar zgodny z zamówieniem, szybka dostawa informacja na każdym etapie wysyłki
Towar zgodny z zamówieniem. Wysyłka szybka. Wszystko odbyło się bezproblemowo.
Świetne produkty w dobrej cenie.Szybka wysyłka.Bardzo schludnie zapakowane
Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Błyskawiczna przesyłka. Gorąco polecam
3 lip 2024
Quick and efficient service, good range of products at a reasonable price