medycznie.com.pl

Opinie (726) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (930)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

JŁ
Szybka dostawa, szeroki asortyment sklepu.
Wszystko ok przesyłka b szybka dziękuję
Bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm..
SZYBKA WYSYŁKA TOWAR ZGODNY Z OPISEM
Szybka ,sprawna wysyłka, wszystko ok!

Nic...

... nie trzeba zmieniać, jest OK 😁😁😁
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że uważasz nasze usługi za "w porządku". Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i doceniamy Twoją opinię. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
Szybka obsługa i doskonala jakość
Szybka dostawa. Dziękuję. Polecam.

Paczka dotarła szybko i sprawnie jakość towaru też w pełni spełnia oczekiwania

Paczka dotarła szybko i sprawnie
wybór produktów w dobrych cenach.
6 kwi 2024
Szybko i sprawnie, tak trzymac
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że doceniasz szybkość i wydajność naszej pracy. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i zawsze staramy się, aby Twoje doświadczenie było jak najbardziej płynne. Doceniamy, że poświęciłeś czas na pozostawienie swojej opinii - pomoże nam to w dalszym ulepszaniu naszych usług dla innych klientów!
podoba mi się sposób dostawy
Szybka realizacja zamówienia
6 kwi 2024

Wszystko w porządku. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że poczułeś to podczas wizyty. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
Szybko i sprawnie polecam
Bardzo szybka realizacja.
Mega sprawnie polecam
szybkość realizacji,
Szybko sprawnie,super
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci szybką i sprawną obsługę. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i miło nam słyszeć, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji - bardzo to doceniamy!
Wszystko ok. Polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję - doceniamy to. Staramy się oferować naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia i cieszymy się, że Ci się podobało! Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć.