ornaty.pl

Opinie (2196) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2196)

Ważny od: 12 lip 2023
ornaty.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 lip 2023
Powiem tylko tyle nasz były ksiądz wikary był bardzo wzruszony otrzymaną stułą. Stuła pięknie haftowana zdjęcia nie oddają tego co jest w rzeczywistości, a poza tym świetny kontakt i szybka wysyłka pozdrawiam! Szczęść Boże

24 paź 2023
1. Ulepszyć kontakt z klientem. 2. Usunąć ze strony rzeczy, których już nie produkujecie. 3. Usunąć ze strony rzeczy, których nie macie na stanie. 4. Nie informować o wysłaniu jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. 5. Podejmować decyzje o ewentualnym dosłaniu po konsultacji z klientem. 6. Prosić o opinie dopiero po dostarczeniu paczki.

Opinie nt. sklepu ornaty.pl

Zamówienie dotarło szybko i w doskonałym stanie. Jestem pod wrażeniem szybkości dostawy.
Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, produkt przyszedł na czas i w doskonałym stanie.
Realizacja zamówień odbywa się sprawnie i bezproblemowo, co jest bardzo mile widziane.
Realizacja zamówień na tym sklepie zawsze odbywa się zgodnie z oczekiwaniami klienta.
Produkty oferowane przez ten sklep cechuje wysoka jakość, niezależnie od ich rodzaju.
Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, produkt jest dokładnie tym, co potrzebowałem.
Produkty wyglądają na starannie wykonane i trwałe. Widzę, że firma stawia na jakość.
Polecam ten sklep ze względu na wysoką jakość produktów i doskonałą obsługę klienta.
Materiał jest odporny na drobne uszkodzenia, co jest ważne w codziennym użytkowaniu.
Realizacja zamówień na tym sklepie internetowym jest zawsze sprawnie zorganizowana.
Polecam ten sklep każdemu, kto ceni sobie szybką i sprawdzoną realizację zamówień.
Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, produkt jest dokładnie tym, co zamówiłem.
Jestem bardzo zadowolony z tego produktu, przyszedł szybko i w doskonałym stanie.
Jakość produktów oferowanych przez ten sklep zawsze przewyższa moje oczekiwania.
Realizacja zamówień na tym sklepie jest zawsze szybka i sprawnie przeprowadzona.
Wybór tego sklepu to gwarancja zadowolenia z jakości produktów i ich materiałów.
Materiały, z których wykonane są produkty, są trwałe i odporne na uszkodzenia.
Produkty z tego sklepu zawsze spełniają moje oczekiwania pod względem jakości.