Mrowka-SklepDT.pl

Opinie (73) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (73)

Ważny od: 2 kwi 2024
Mrowka-SklepDT.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 kwi 2024
Fotel wiszacy ok, nie do końca spełnił moje oczekiwania, nie jest tak głeboki jak myślałam, poduszka przyjechała z zepsutym zamkiem, udało się to naprawić przez krawcową.

Krzesełka nowe ale mają rysy, zaślepki na końcach rączek wypadają (3 wypadły już w trakcie transportu). Stół niestarannie skręcony, połowa śrubek luźna, 3 przekręcone i zerwany gwint. Dopłaciłem za przesyłkę DPD a zamówienie zostało wysłane tańszym SUUS.

Opinie nt. sklepu Mrowka-SklepDT.pl

Słaba jakość produktu

Odpowiedź ze sklepu Mrowka-SklepDT.pl
Bardzo dziękujemy za opinię! Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie na zakupy! :)

Fotel wiszacy kokon

7 kwi 2024
Bardzo fajny zestaw.Troche słabo z instrukcją montażu,ale ogólnie jesteśmy zadowoleni
Odpowiedź ze sklepu Mrowka-SklepDT.pl
Przesyłka dotarła bardzo szybko. Sprzęt zgodny z opisem. Wszystko ok!. POLECAM!
Odpowiedź ze sklepu Mrowka-SklepDT.pl
Bardzo szybka obsługa i dostawa, towar zgodny z opisem, wygląda super.
1 dzień temu
Jesteście super, terminowa dostawa, produkt zgodny z opisem. Polecam
2 godziny temu
Bardzo dobrze zapakowany do transportu. Fotel wygodny i solidny
BD
Barbara D.
Grotniki
Jak na tą cenę produkt ok Wysyłka trwała trochę dłużej niż 24h
Odpowiedź ze sklepu Mrowka-SklepDT.pl
Szybkość działania profesjonalnie zapakowana paczka
Odpowiedź ze sklepu Mrowka-SklepDT.pl
Polecam produkty zgodnie z opisem szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Mrowka-SklepDT.pl
Szybka dostawa i bardzo dobry produkt!! Polecam.
2 godziny temu
Informowanie na każdym etapie gdzie jest paczka
2 godziny temu
Na dzień dobry jestem bardzo zadowolona

Stół + 6 krzeseł polecam

Wszystko super. Szybka wysyłka. Polecam
DG
Dawid G.
Toruń
Polecam w tej cenie sprzęt świetny
Szybko ,solidnie zgodne z opisem
wszystko w najlepszym porządku