investhoreca.pl

Opinie (149) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (544)

Ważny od: 4 gru 2018
investhoreca.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 sie 2023
Polecamy firmę. Pan obsługujący nasze zamówienie bardzo pomógł w wyborze, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Sprzęt godny polecenia (zakupiliśmy taboret gazowy i witrynę chłodniczą). Bardzo szybka dostawa.

9 sie 2023
W ofercie w sezonie letnim parasol ogrodowy, który po opłaceniu zamówienia okazuje się być dostępny jest w terminie 30-60 dni roboczych! Brak jasnej informacji przy produkcie o niedostepności (komu bedzie potrzebny parasol po sezonie??) Nieprofesjonalna strona internetowa.

Opinie nt. sklepu investhoreca.pl

8 sty 2024
4 sie 2023

Polecamy!

29 gru 2023

Wszystko na plus!

Profesjonalna obsługa, paczka dostarczona błyskawicznie, pomimo przedświątecznego okresu. Jednego dnia zamówienie, a następnego towar już u mnie! Serdecznie dziękuję, bo to był prezent na Gwiazdkę. Towar zgodny z opisem, jak najbardziej polecam!
Stelaż solidny, dopracowany i najważniejsze, że spełnia swoją rolę. Wysyłka również błyskawiczna. Polecam ta firmę. Mam nadzieję, że jeszcze nie jeden raz dokonam tam zakupów, tym bardziej ze można liczyć na dobre ceny.
15 cze 2023

Transakcja idealna

Transakcja szybka, sprawna i bezproblemowa. Przemiły kontakt zarówno w trakcie realizacji zamówienia jak i po, gdy potrzebna byla dodatkowa porada odnośnie użytkowania zakupionego sprzętu. Serdecznie polecam🙂
1 kwi 2024

Profesjonalnie.

Szybko, bez zbędnych maili i naprawdę profesjonalnie. Kolejny raz kupuję przez internet w tym miejscu i choć przyznam że lubię mieć plan b to ciężko znaleźć coś z ofertą konkurującą z tym sklepem.
9 wrz 2023

Profesjonalny sprzedawca

Bardzo dobry kontakt, fachowe doradztwo, ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem (mieszarka 40L Maxima 09368013). Szczerze polecam tego sprzedawcę.
6 wrz 2023
Swietnie!!! Dobry kontakt ze sklepem, blyskawiczna dostawa, zakup zgodny z opisem. Polecam!!!!
22 paź 2023
Realizacja zamówienia bez zarzutu jednak przy większych kwotach wysyłka mogłaby być w cenie
Profesjonalna obsługa , Transakcja przebiegała sprawnie ,towar zgodny z opisem . Polecam !
7 lis 2023

Polecam sklep Invest Horeca

Obsługa sklepu bardzo życzliwa i cierpliwa. Zamówienie przyszło bardzo szybko.
9 sie 2023
Szybka realizacja zamówień. Przestronna strona z wszystkimi szczegółami.
25 maj 2023
PROFESJONALIZM , BEZPROBLEMOWY KONTAKT, SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA
AM
aga m.
Bydgoszcz
2 wrz 2023
błyskawiczna dostawa! towar doszedł w idealnym stanie
23 sie 2023
Bardzo dobry kontakt, profesjonalna obsługa Polecam
Szybka realizacja zamowienia, towar zgodny z opisem
8 lis 2023

Towar zgodny z opisem. Wszystko szybko i sprawnie.