Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura- Logo - Opinie

Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

Opinie (1197) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3737)

8 gru 2023
Szybka wysyłka, ceramika piękna, ale oczekiwałabym, zwłaszcza przy nie najniższej cenie, że produkt sprzedawany jako zestaw będzie opakowany w pudełko "produktowe", natomiast wszystkie elementy zostały przysłane owinięte indywidualnie folią bąbelkową, bez opakowania. Trzeba natomiast przyznać, że opakowanie "transportowe" się sprawdziło, wszystko dotarło bez uszczerbku.

17 wrz 2023
Ostatnie zamówienie dotarło do mnie , zniszczone i rozbite. Teraz czekam na odpowiedź InPostu , gdzie złożyłam reklamacje. Mam zamrożona gotówkę , bo mają na odpowiedź 30 dni. Uważam że towar nie był odpowiednio zabezpieczony, ponieważ na dnie skrzyni nie bylo papieru. Towar był dokładnie owinięty i nie leżał (duży talerz na pizzę) tylko był postawiony pionowo. Gdy rzucono skrzynia , brzeg talerza nie wytrzymał. Zamówiłam kolejny towar u państwa i martwię się w jakim stanie dojedzie!

Opinie nt. sklepu Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

I am very pleased with my purchase. I bought a beautiful Polish Pottery plate directly from Poland. Even with the high cost of shipping, it cost me less than if I purchased it here in the United States. The seller warned it could take 60 days, however from the day I ordered it online until its arrival today, it was only 39 days. It was also easy to track with the number provided. The plate was well packaged and the box was handled with care. I would definitely consider buying from this seller again. Very professional.
Uwielbiam ceramikę z Bolesławca. Filiżanki, kubeczki świetnie trzymają temperaturę. Teraz przyszła pora na przetwory- naczynie do kiszenia jest śliczne, ładnie komponuje się z wystrojem mojej kuchni i idealnie pasuje rozmiarowo do mojej 2osobowej rodzinki Wiola
27 maj 2024
Najwyższy poziom obsługi. Zamówione 3 komplety jako prezent na Dzień Mamy, przesyłka do paczkomatu. Zero uwag pod kątem jakości obsługi, prezent wspaniałej jakości. Polecam, na pewno wrócę jako klient.
24 maj 2024
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Towar świetnie opakowany do podróży do kupującego. Ceramika najwyższej jakości. W razie publikacji publicznej opinii opatrzyć opinie jedynie inicjałami GW
I had excellent communications with this company. I received notifications regarding my order as it was being processed. I received my order, well packed, with no issues.
3 cze 2024
Cenię polską porcelanę i fajans, warto kupić i zachęcać pokolenia do kolekcjonowania. Manufaktura dba o szczegóły i jakość wykonania przedmiotów. Polecam!
22 maj 2024
Piękna waza na zupę. Bardzo pojemna, co ważne przy dużej rodzinie. Wzór w kwiatki bardzo lubimy, od lat mamy takie filiżanki.
20 maj 2024
Ilość wzorów ceramiki Bolesławiec i różnorodność naczyń jest imponująca- b.dobrze zapakowane i zabezpieczone i szybka dostawa
Szybka dostawa, bardzo dobrze zapakowany towar. Jakość doskonała - w końcu to bolesławieckie dzieło! Korzystajcie śmiało!
Fantastyczna firma, i co ważne, bez żadnych opóznień. Zamówienia starannie opakowane, co chcieć więcej. Polecam gorąco.
3 cze 2024
Produkt dokladnie taki jak w opisie. Czas i sposob wysylki. pakowanie bardzo odpowiednie do tak delikatnych produktow.
28 maj 2024
Kubeczki jak zwykle piękne i solidnie zapakowane, zawsze przychodzą bez uszkodzeń. Dziękuję za ekspresową wysyłkę.
19 maj 2024
Bardzo dobrze zapakowana paczka, produkty zabezpieczone i w idealnym stanie oraz szybka realizacja zamówienia :)

To piękna i oryginalna ceramika

To piękna i oryginalna ceramika, kupuję od wielu lat/ teraz już dokupuję do rodzinnych zbiorów córki i wnuków
Zamówione vouchery przyszły błyskawicznie.. zapakowane jak prosiłam.Polecma.na prezent dla fanatyków Bolka

Kolekcja Love

Dostawa dotarla szybko. Produkt zgodny z opisem. Prezent trafiony w punkt. Polecam.

Przepiękny kubek dla żeglarza

Przepiękny kubek, szybka dostawa, perfekcyjnie zapakowany. Dotarł caly i zdrowy.
20 maj 2024
Bardzo szybka dostawa. Towar zabezpieczony super. Kubki są przepiękne. Polecam
Wszystko przyszło jak trzeba,zapakowane super to nie miało prawa się potłuc.😀