labuna.pl- Logo - Opinie

labuna.pl

Opinie (89) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (239)

Ważny od: 7 lut 2022
labuna.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu labuna.pl

18 lut 2024
31 sty 2024
20 sty 2024
18 sty 2024
23 cze 2023
Topowa obsługa klienta! Labuna to nie jest firma, to są cudowni ludzie, którzy dbają o każdego klienta który przechodzi przez próg na Płockiej, realizuje zamówienie na stronie, czy nawet zapisuje się do newslettera. Nasze zainteresowanie kawą specialty jest rzeczą, która nas łączy i która pozwala na czerpanie korzyści przez dwie strony 😁❤
29 maj 2023

Trochę zamotani ale sympatyczni :)

Dostałem nie tą kawkę, którą zamawiałem, ale szybko dosłali mi dobrą na wymianę. Ta sama palarnia, ale nie to ziarno. Wprowadziło to trochę zamieszania w moich kawowych planach no i trzeba było zrobić dodatkową wycieczkę do paczkomatu..
4 lip 2023

Świetny kontakt z osobą pracującą,

Bardzo dobry kontakt z osobą pracującą, o wszystko dopytałxm telefonicznie i na moją prośbę osoba zdobyła więcej potrzebnych mi informacji :) Lokal bardzo przyjemnie i przestronnie urządzony
10 paź 2023

Świetny wybór, błyskawiczna wysyłka!

Zakrzywiacie czasoprzestrzeń przy wysyłce, mam wrażenie, że pakujecie kawki w momencie jak pomyślę „o, końcóweczka, trzeba coś zamówić” :)
27 paź 2023

Wszystko na tip - top

Świetny kontakt i bardzo miła obsługa, pyszne kawy i błyskawiczna wysyłka. Po prostu profesjonalnie prowadzony sklep internetowy z kawą!
Labuna to najlepszy sklep z kawą specialty w Warszawie. Właściciele są super, kawy są wspaniałej jakości i świeże. Uwielbiam <3
Ekspresowa dostawa i personalizowana wiadomość w szczególności zasługują na pozytywną ocenę. Daję 11 gwiazdek na 10 :)

Najlepszy sklep z kawą!

Wyszukują prawdziwe perełki z europejskiej palarni i nam je sprowadzają. A to wszystko podparte ekspresową wysyłką 🥰