mandallin.pl- Logo - Opinie

mandallin.pl

Opinie (34) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (717)

Ważny od: 27 lis 2014
mandallin.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lut 2024
Profesjonalizm zaangazowanie kultura fachowość i uprzejmość Nic dodać nic ująć życzę wszystkim takiej obsługi w każdym przypadku i temacie Żona jest bardzo zadowolona a jeżeli tak to z mojej strony będę Państwa firmę polecał swoim klientom WB Nieruchomości Władysław Szczypta

14 lut 2024
Krzywa komoda, problem z poziomowaniem

Opinie nt. sklepu mandallin.pl

Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie, dostawa bezproblemowa. Pozdrawiam wszystkich
wszystko ok

Super sklep
14 lut 2024
Krzywa komoda, problem z poziomowaniem
Odpowiedź ze sklepu mandallin.pl
Dzień dobry, komoda przed wysyłką była sprawdzona. Nogi nie są regulowane. Radzimy sprawdzić poziom podłogi. W razie problemów przypominamy, że ma Pan dwuletnią gwarancję i zachęcamy do kontaktu.

Arleta

Jest to mój kolejny zakup z kolekcji klasycznej. Komódka piękna, ma już swoje miejsce w salonie. Dostawa ok.
23 gru 2023
Super jakość, bdb pakowanie na czas przesyłki i świetna fachowa obsługa.
Bardzo miła obsluga
28 paź 2023
bardzo podoba mi się asortyment- niestety dużo produktów jest niedostępnych. Ale warto czekać, ponieważ towar jak już przyjdzie to spełnia oczekiwania kupującego. POLECAM SERDECZNIE
PP
Piotr P.
Bydgoszcz
23 cze 2023

Wszystko OK.

Wszystko jak należy. Podczas procesu zakupu, bardzo dobry kontakt ze sklepem. Z czystym sumieniem mogę polecić sklep.
30 paź 2023
Super obsługa klienta Solidne zapakowanie i zabezpieczenie towaru. Towar wysokiej jakości Jestem bardzo zadowolona
8 gru 2023

Piękne biurko-sekretarzyk

Solidna rzemieślnicza robota z naturalnego drewna azjatyckiego. Bez porównania do przemysłowych "paździochów".
Wszystko ok tylko wysyłka mogłaby być puszczona szybciej. Produkt zgodny z opisem.
9 cze 2023

Jak zwykle wszystko bez zarzutu

Kolejne zakupy, i bez niespodzianek: sympatycznie i kompetentnie. Świetny Zespół.
24 paź 2023
Bardzo szybko i sprawnie otrzymałam przesyłkę. Firma przewozowa godna zaufania.