Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6507) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 821)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Dobra jakość za rozsądne pieniądze.
WG
ZK
Zbigniew K.
Pułtusk
Zgodność produktów z opisem, terminy dostawy. Jestem bardzo zadowolony
Szybka dostawa.
Wszystkie produkty zgodne z opisem i wymiarami...
Ostatnio sprawniej realizowane są zamówienia, ale jeszcze zbyt długo czeka się na sms lub email o przebiegu realizacji
JG
janusz G.
Jackowice
Witam, od wielu lat kupujemy z małżonką wiele produktów oferowanych przez Atlasformen, doceniamy zarówno ich jakość oraz terminowość dostawy.
LZ
Lidia Z.
Milicz
Nie mam uwag
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Wszystko na najwyższym poziomie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Ciekawy asortyment w przystępnych cenach. Trochę kosztowny system zwrotów.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
WN
Wiesława N.
Stare Miasto
Przesyłka zrealizowana bardzo szybko. Piżama wykonana z bardzo dobrej bawełny. Rozmiar zgodny z opisem. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Ok
WD
Wojciech D.
zawiercie
Asortyment odzieży i upusty cenowe