avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (2304) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3709)

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

15 cze 2023
Kosmetyki zamówiłam w czwartek, w piątek dostalam informację, że paczkę dostarczy kurier we wtorek. Wtorek się skończył, środa minęła czwartek też a kosmetyków jak nie było tak nie ma. Nawet żadnej informacji nie dostałam. Lekceważenie klienta

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

31 maj 2024
Towary w katalogu źle przedstawione np.perfumy o tych samych nazwach nie są takie same dużo lepiej się można zorientować o które mi chodzi po opakowaniu a tu w większości pokazywane są same flakony perfu
23 maj 2024

Brawo

Bardzo szybka dostawa, kurier super. Profesjonalnie czyli bezpiecznie zapakowany towar, który dojechał bez żadnych uszkodzeń .Produkty rewelacyjne.
lepiej zabezpieczyć paczkę. Kartonik dotarł z rozdartą taśmą, na szczęście nie było w nim na tyle małych elementów aby wypadły.
19 maj 2024

Produkt zapachy od lat się nie zmieniają…

Produkt zachy od lat się nie zmieniają i to bardzo lubię. Zastrzeżenia tylko do ilości, były większe teraz o połowę mniejsze.
20 maj 2024
Żel Clearskin na niedoskonałości skóry czyli np trądzik jest sprawdzony przeze mnie i bardzo skutecznie wysusza. Polecam
20 maj 2024

Polecam!!!

Szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem. To już moje kolejne zamówienie i jestem bardzo zadowolona !!! Polecam !!!
Bardzo szybka przesyłka, ceny niektórych kosmetyków niższe niż w katalogu, także wszystko jak najbardziej na plus
Z produktów Avon korzystam od wielu lat. Teraz pierwszy raz przez sklep internetowy. Bardzo sprawna obsługa
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Produkty zgodne z zamówieniem. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.
Towar dotarł do mnie zgodnie zgodnie z zamówieniem i w normalnym czasie. Jestem zadowolona.
Błyskawiczna wysyłka zamówienie zgodne z opisem super ceny serdecznie polecam Monika
31 maj 2024
Atrakcyjne ceny, ogromna dostępność produktów i kolorów oraz błyskawiczna wysyłka
Bardzo dobre kosmetyki Szybka i sprawna dostawa Jestem mega zadowolona Polecam
29 maj 2024

Wszystko w najlepszym porządku!

Dziękuję za zamówienie! Wszystko w najlepszym porządku! Polecam wszystkim!
21 maj 2024
Wszystko według zamówienia ,wysyłka bardzo szybka. Polecam wszystkim.
BZ
Beata Z.
Przemyśl
23 maj 2024
Produkty Avon są mi bardzo dobrze znane i jako produkt bronią się same.
27 maj 2024
On paru lat stosuje kremy z Avonu i jestem bardzo zadowolona Polecam
Szybkie realizowanie zamówienia , wszystko zgodnie z opisem Polecam
Bardzo szybka wysyłka i wszystko zgodne z opisem i tym co zamówiłam
24 maj 2024
Piękne zapachy odświeżające dające długi czas utrzymania świeżości