Wanapix Poland

Opinie (375) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (587)

Ważny od: 25 mar 2022
Wanapix Poland spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Bardzo intuicyjny konfigurator produktu za nadrukiem, jakość produktu zadowalająca, jedynie zaskoczyła mnie informacja po zakupie, że nie przyjdzie z Polski i trochę musiałem poczekać na przesyłkę.

24 lut 2024
Moja opinia wynika wyłącznie z dostawy realizowanej przez firmę GLS. Zakup był prezentem urodzinowym i zależało mi na terminowej dostawie. Paczka wyjechała z magazynu docelowego do miejsca odbioru w piątek rano i taka informacja pojawiła się w systemie śledzenia paczek. Niestety do końca dnia nie dotarła a w systemie pojawiła się informacja że zostanie doręczona w nowym terminie uzgodnionym z odbiorcą, co było nieprawdą. Nikt do mnie nie zadzwonił, nie było żadnego uzgodnienia. W sobotę na infolinii GLS otrzymałem informację że kurier musiał wcześniej zakończyć trasę i nie doręczył wszystkich paczek. Na pytanie dlaczego nie zostałem poinformowany od razu dostałem odpowiedź że nie są w stanie do wszystkich zadzwonić. Na pytania dlaczego oszukują że uzgodnili ze mną nowy termin nie uzyskałem odpowiedzi. Niestety firma GLS nie dostarcza przesyłek w soboty, co robią już inne firmy kurierskie. Chciałem sam pojechać do magazynu GLS w Strykowie i odebrać przesyłkę ale nie było takiej możliwości. Potrzebowałem zakupionego towaru na sobotę a odebrałem go dopiero w sobotę z winy firmy GLS, która potraktowała mnie bardzo nieładnie.

Opinie nt. sklepu Wanapix Poland

Moje zamówienie dostałam zdecydowanie szybciej niż oczekiwałam. Zamówiłam dużą podkładkę na biurko i bałam się, że zdjęcia wyjdą niewyraźnie, ale myliłam się! Świetna jakość, jestem bardzo zadowolona.
21 sty 2024
Świetna jakość wykonania. Naprawdę byłam pozytywnie zaskoczona. Tak samo spodziewałam się dłuższego czasu oczekiwania, a breloki bardzo szybko dotarły. Polecam serdecznie:)
20 sty 2024

Szybka realizacja i wysoka jakość

Moje zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie, a koszulka jest dobrej jakości. Nadruk wygląda dokładnie tak jak na projekcie, więc to powininen być udany prezent.
3 lut 2024
Bardzo polecam i na pewno wrócę na zakupy. Intuicyjne zakupy, rewelacyjne wykonanie, dobrze zabezpieczona wysyłka. Dziękuję
14 sty 2024
Breloczki do kluczy idealne, Dobrze wykonane, fajny drobiazg i cena batdzo konkurencyjna Na przesyłkę się czeka ok 5- 6dni

Zegar ze zdjęciem.

Witam, zegar zamówiony w firmie Wanapix spełnił moje oczekiwanie. Prezent ze zdjęciem wnuków bardzo podobał się Dziadkom.
24 sty 2024

Najlepsza Jakośċ

Według mnie firma produkuje rzeczy naprawde dobrej jakosci, napewno skorzystam jeszcze raz z usług.
Przesyłka wykonana idealnie, wszystko takie jak z personalizacji🥰 polecam bardzo !!
Dokładne wykonanie i choć przesyłka z zagranicy to szybko przesyłka dotarła
Bardzo dobra jakość, szybka i bezproblemowa realizacja.
Szybka dostawa, wysoka jakość produktów, optymalne ceny
16 sty 2024
Polecam Bardzo ładnie wykonane i szybka wysyłka.

Bardzo dobra jakość i wykonanie.
24 sty 2024
Profesjonalna, szybka obsługa