galeriawchmurach.plOpinie

ważny od: 3 cze 2019
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep galeriawchmurach.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie galeriawchmurach.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 3 cze 2019
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

28 paź 2022
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy i życzymy każdego dnia przyjemnych wrażeń z podziwiania obrazów w swoim wnętrzu. Pozdrawiamy, Galeria w Chmurach
31 paź 2022
21 paź 2022
30 cze 2022
Na żywo obraz prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. . Zdecydowanie wartość odpowiada cenie. Szybka i bezproblemowa dostawa ,bardzo dobrze zapakowane Dzięki Wam mam super obrazy na ścianie. Polecam !!!
5 cze 2022
Gorąco polecam! Bardzo miła, profesjonalna obsługa, możliwość konsultacji, szybka realizacja, bezpieczne opakowanie i eleganckie dodatki uzupełniające wartościową, wyjątkową zawartość.
20 lip 2022
Obrazy są tak piękne, że trudno oderwać wzrok. Bardzo pozytywne. Niesamowity talent. Jestem zakochana w tych obrazach. Szybka wysyłka. Przesyłka bardzo porządnie zapakowana. Do tego pomoc w doborze obrazów. Pełny profesjonalizm. Z cała odpowiedzialnością polecam wszystkim serdecznie, ogromnie dziękuję i życzę dużo sukcesów!
17 lut 2022
Cudowne grafiki, piękne, zachwycają starannością i doskonałością, do tego super kontakt z galerią. To moja trzecia zakupiona grafika i jestem pewna, że na tym nie poprzestanę. Polecam serdecznie jeśli ktoś ma ochotę mieć w swoim domu prawdziwe dzieło sztuki za rozsądne pieniądze
20 lut 2022
Wspaniała, bardzo pomocna i życzliwa obsługa. Obrazy dotarły bezpiecznie i solidnie zapakowane. szybciej niż się spodziewałem. Spełniają w 100% moje oczekiwania na ścianie prezentują się cudownie. Polecam Galerie w Chmurach i jej asortyment każdy będzie zadowolony.
14 wrz 2022
Zadowolenie z zakupu 5+ Obsługa 5+ Obrazy w galerii dostarczają niesamowitych wrażeń, są jeszcze piękniejsze na "żywo". Spełniłam swoje marzenie z chęci posiadania chociaż jednego z nich. Życzę powodzenia i dziękuję za przemiłą obsługę. POLECAM!
13 cze 2022
Serdecznie polecam. Obraz jest nietuzinkowy i wart swojej ceny. Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej. Jakość i wykonanie są bardzo dobrej jakości. Miła obsługa i szybka realizacja zamówienia. Do tego parę miłych dodatków 😊
13 lut 2022
Obrazy są fantastyczne. Obsługa zamówienia na najwyższym poziomie: błyskawicznie, starannie zabezpieczone, informacja na każdym etapie. Polecam i bardzo dziękuje za przepiękny tryptyk.
30 lip 2022

Piękne i wyjątkowe obrazy wprowadzające nastrój i harmonię w domowym zaciszu. Przesyłka bardzo dobrze zapakowana i mega szybko dostarczona. Perfekcyjność w każdym calu !!!
23 wrz 2022
Rozmowa i kreatywne podejście do sfinalizowania oferty. Bardzo szybka i elegancka wysyłka. Oprawa obrazów jest na najwyższym poziomie a same obrazy są wyjątkowo piękne !
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Na każdym etapie realizacji myślimy o naszych Klientach, autentycznie chcemy by byli finalnie bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. Z obrazami w swoim domu żyjemy każdego dnia. To bardzo ważne, by wzbudzały pozytywne emocje i wnosiły spokój i harmonię do wnętrza. Pozdrawiamy, Galeria w Chmurach
5 wrz 2022
Seria Ulotna znalazła swoje miejsce w jadalni. Jest elegancka i wprowadza powiew lekkości. Jest to mój pierwszy zakup w Galerii w Chmurach, ale nie ostatni.
2 cze 2022
Individuální přístup k zákazníkovi, ochota a v neposlední řadě perfektní dokumentace. Obrazy přesně odpovídají vyobrazení na stránkách galerie. Děkuji 🙂
18 wrz 2022
Bardzo szybka dostawa, dobrze zabezpieczona przesyłka, obrazy dokładnie takie, jak na stronie. Obrazy pięknie się prezentują. Jestem bardzo zadowolona.
14 sie 2022
Wszystko w najlepszym porządku, wysyłka ekspresowa, opakowanie bardzo dobre, obrazy wysokiej klasy i jakości, kontakt i płatność bezproblemowe
1 lip 2022
podoba mi się szybka realizacja, bardzo dobrze zapakowany towar, który dotarł bez żadnych uszkodzeń, elastyczność sprzedawcy
8 wrz 2022
Szybko i sprawnie, a dostarczone obrazy odpowiadają ogłoszeniu. Przesyłała bardzo profesjonalnie zabezpieczona.
29 wrz 2022