galeriawchmurach.pl

Opinie (130) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (755)

Ważny od: 3 cze 2019
galeriawchmurach.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu galeriawchmurach.pl

Profesjonalnie, szybko i bez problemu.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za podzielenie się doświadczeniem realizacji zamówienia w naszej Galerii. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
10 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy bardzo za uznanie.
Dziękujemy za ocenę.
Prześliczny obraz, wspaniała i profesjonalna obsługa transakcji, dostawa obrazu świetnie zabezpieczonego plus mały ale przepiękny bonusik w postaci zakładek i do tego certyfikat autentyczności . Naprawdę miło dokonuje się w Galerii w Chmurach zakupów.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Ale to mile usłyszeć takie słowa :))) Dzisiaj często się słyszy, że ktoś komuś "zrobił dzień". Pan "zrobił nam dzień" za co dziękujemy i życzymy takich samych chwil radości jakie Pan przysporzył nam :) Pozdrawiamy
JK
Janusz K.
Białystok
31 sty 2024
Jakość wykonania bardzo dobra, przesyłka idealnie zapakowana, realizacja zamówienia doskonała.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy Panu za bardzo życzliwą opinię. Autorka wkłada ogrom precyzji w przygotowanie obrazów dla Państwa. My ze swojej strony nie chcemy obniżać poziomu :) i dokładamy wszelkich starań by obraz był bardzo dobrze zapakowany, sprawnie i bezpiecznie trafiał w Państwa ręce. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
27 sty 2024

Wszystko w jak najlepszym porządku a zabezpieczenie to ekstraklasa. Polecam wszystkim
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za poświęcony czas na wystawienie oceny i rekomendację naszej Galerii. Pozdrawiamy.
8 lut 2024
Zadowoleni w 100%
9 lut 2024
Bardzo nam miło. Dziękujemy za podzielenie się dobrymi emocjami związanymi z zakupami w naszym sklepie / Galerii. Serdecznie pozdrawiamy i życzmy bardzo miłych chwil w otoczeniu obrazów.
szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy, to nasza domena ;) Choć oczywiście różnie w życiu bywa, nie wszystko zawsze zależy od nas. Jednak 95 % zamówionych obrazów trafia do Klientów błyskawicznie. Serdecznie pozdrawiamy
Super.Piękny.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za ocenę. Zapraszamy ponownie.
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdek. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
18 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Cieszymy się z bardzo pozytywnego odbioru obrazów. Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie.
17 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Cieszymy się z bardzo pozytywnego odbioru prac. Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie.
31 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za bardzo ocenę.
27 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za ocenę. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
26 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu galeriawchmurach.pl
Dziękujemy za ocenę i zapraszamy ponownie.
30 gru 2023

Ocena artykułu.

Widok ogólnie bardzo dobry. Zapinki widoku bardzo słabo wykonane odginają się przy poruszeniu ramą. Rama widoku bardzo plastyczna i mało stabilna odkształca się przy powieszeniu na ścianie. Widok w ramie słabo obsadzony. Opakowanie przesyłki bardzo dobre.
9 sty 2024
Cenimy sobie Państwa opinie dotyczące ramy obrazu. Zapewniamy, że rama drewniana została zaprojektowana tak, aby nie ulegać odkształceniom. Jeśli jednak spotkali się Państwo z jakimkolwiek problemem, chętnie wymienimy ramę na aluminiową, zgodnie z Państwa preferencjami. Zapinki w drewnianej ramie są faktycznie inaczej rozmieszczone, co wynika z konstrukcji i ma na celu ułatwienie zawieszenia. Cenimy sobie Państwa uwagi i dziękujemy za pochwały samego obrazu.

Pasuje idealnie

Obraz, który zamówiłem, idealnie pasuje do mojej aranżacji wnętrza. Jestem pod wrażeniem jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Dostawa była sprawnie zorganizowana, co tylko zwiększa moje zadowolenie!
9 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Szybka dostawa to dla nas priorytet.

prawdziwe dzieło sztuki

Zakupiony obraz to prawdziwe dzieło sztuki, które rozświetliło przestrzeń w biurze. Dostawa była ekspresowa, a obraz odpowiednio zabezpieczony. Z pewnością będę polecać ten sklep swoim znajomym!
9 sty 2024
Dziękujemy za tak przyjemną opinię i cieszymy się, że nasz obraz przyczynił się do podkreślenia charakteru wnętrz w Państwa biurze. Doceniamy również Państwa polecenia. Pozdrawiamy.
Jestem zachwycony tym obrazem! Piękne kolory i wyraziste detale sprawiają, że moje wnętrze zyskało niepowtarzalny charakter. Szybka dostawa i solidne opakowanie - polecam serdecznie!
9 sty 2024
Cieszymy się, że obraz idealnie wpasował się w aranżację Państwa wnętrza. To dla nas zaszczyt, że nasze obrazy są częścią Państwa przestrzeni życiowej.

Realizm i kolory!

Nie spodziewałam się, że obraz będzie tak realistyczny! Kolory są niesamowite, a detale robią ogromne wrażenie. Solidne opakowanie - pełen profesjonalizm. Polecam!
9 sty 2024
Dziękujemy za pochwałę dotyczącą realizmu i kolorów naszych obrazów. To dla nas ogromna radość, że sztuka Anny Borkowskiej i nasza praca spotykają się z tak pozytywnym odbiorem.