SuperTech.pl- Logo - Opinie

SuperTech.pl

Opinie (548) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (773)

Ważny od: 13 cze 2022
SuperTech.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 kwi 2023
Kupowałem na premierę dość egzotyczny i stosunkowo drogi monitor. Większość firm sprzedająca ten sprzęt nie posiadała go na stanie, SuperTech po kontakcie mailowym stwierdził, że ma go na magazynie i po dokonaniu zakupu towar miałem na następny dzień roboczy - szybko i sprawnie. Jak sklepu wcześniej nie znałem, tak po tej transakcji jak najbardziej mogę go polecić:)

11 wrz 2023
Kupiłem odkurzacz do firmy za ~4,4 tys. Po zakupie zadzwoniono z informacją, że moje zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu jakiegoś błędu technicznego. W zamian zaproponowano mi (w tej samej cenie) wysyłkę słabszego modelu o niższej wartości rynkowej (~3 tys). Uważam, że to była bardzo nieuczciwa zagrywka ze strony sklepu. Sam oczywiście odmówiłem, ale przykładowy emeryt pewnie by się zgodził dla świętego spokoju. Na szczęście po tygodniu doczekałem się zwrotu pieniędzy. Nie wrócę i nie polecam.

Opinie nt. sklepu SuperTech.pl

Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Wszystko wyjasnione i dostarczone w szybkim czasie. No i sprzęt kupiony w niższej cenie w porównaniu z konkurencją.
Odpowiedź ze sklepu SuperTech.pl
10 mar 2024
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że otrzymałeś wszystko, czego potrzebowałeś, w odpowiednim czasie i za niższą cenę niż u konkurencji. Wierzymy w doskonałą obsługę klienta i dostarczanie wartości naszym klientom i cieszymy się, że mogliśmy to zrobić dla Ciebie. Jeszcze raz dzięki!
Wszystko ok, szybka dostawa, cena telewizora bardzo konkurencyjna, telewizor dobrze zabezpieczony na palecie drewnianej.
DK
Dawid K.
SIEDLCE

Rzetelny sprzedawca :)

Szybka wysyłka, produkt dobrze zapakowany i zabezpieczony, rzetelny sprzedawca na najwyższym poziomie :) Polecam!
Wszystko w nalezytym porządku. Przejrzyste informacje o zamówieniu i przesyłce otrzymywane pocztą. Towar zgodny z opisem (Xiaomi 13TPro ) dobrze zapakowany, zabezpieczony. Podobała mi się darmowa opcja ochrony kupującego Trusted Shops . Pozwoliła na spokojniejsze czekanie na towar :)

Zero problemów

Mam bardzo dobre doświadczenia z zakupem w SuperTech. Szybka wysyłka, bardzo dobre ceny i świetna obsługa posprzedażowa. Polecam!

Pełny profesjonalizm

Bardzo sprawna, elastyczna i miła obsługa. Posiadali produkt, którego wszędzie brakuje. Dobra cena i mega szybka wysyłka. Brawo!

Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem

Szybka wysyłka zamówionej drukarki zgodnej z opisem, czyli... Nic do czego mógłbym się przyczepić.
Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja, towar zgodny z opisem. Polecam zakupy w SuperTech!
Spokojna i uprzejma obsługa, szybki czas realizacji
10 mar 2024
Kontakt i pomoc udzielona przy zakupie i po zakupie.
Wszystko w porządku, polecam tego sprzedawcę
Bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka.
Wszystko przebiegło sprawnie. Polecam
Jestem bardzo zadowolona z produktu

Ok

Wzzystko sprawnie i bez problemów
Szybką sprawna tranzakcja
Dobra cena szybka wysyłka