Australian Gold Shop Polska

Specjalista w dziedzinie kosmetyków do opalania!

Opis
Australian Gold już od ponad 25 lat jest światowym liderem w branży kremów do opalania w solarium, a także posiada bogatą ofertę kosmetyków przeciwsłonecznych „Brąz i Ochrona”. W asortymencie Australian Gold znajdują się kosmetyki przeznaczone do każdego rodzaju skóry i na każdą kieszeń, aby zdrowo i odpowiedzialnie uzyskać piękną opaleniznę. Nie brakuje oczywiście najlepszych preparatów pielęgnujących po opalaniu. Wszystkie artykuły Australian Gold znajdujące się na tej stronie są w 100% oryginalne (potwierdzone znaną naklejką) i dostarczane nam przez autoryzowanego dystrybutora europejskiego. Australian Gold już od wielu lat wprowadza jako pierwszy innowacyjne formuły, w których kluczowe znaczenie mają szybkie i naturalnie brązowe rezultaty oraz doskonała pielęgnacja skóry. Idealne do domowego solarium, studia solarnego, na wakacje na plaży i do sportów zimowych.
European Webshop Group B.V.
Ceresstraat 1

Doświadczenia innych klientów sklepu Australian Gold Shop Polska

1 dzień temu
super

Kosmetyki jest super

Uwielbiam zakupy w tym sklepie: wysyłka jest natychmiastowa, można zawsze liczyć na radę dotyczącą wyboru właściwego kosmetyku, są bardzo atrakcyjne promocje. Produkty są wyśmienite, zarówno te do opalania w solarium jak i balsamy pielęgnacyjne. Polecam gorąco

rewelacja-towar zgodny z zamowieniem dostawa na 5+ platnosc karta za 2 dni na miejscu.

super

Super produkty do opalania, używam od lat.

Profesjonalny sklep, świetne kosmetyki

bardzo szybka przesyłka, wszystko zgodnie z zamówieniem. polecam

Bezproblemowa transakcja, bardzo szybka wysyłka. Polecam

Super-polecam

super produkt. Efekt widoczny już po pierwszym użyciu. Polecam

Bezproblemowa transakcja, polecam :)

Wszystko super

Ostrzegam przed zakupami, zapłaciłam za produkty i ich nie dostałam. Z konta zostały pobrane mi pieniądze, a firma uważa, że nie dostała. Pani która kontaktowała się ze mną po przesłanym potwierdzeniu wpłaty zamilkła. Zero odzewu. Brak zwrotu pieniędzy i brak przesyłki Nie polecam

Odpowiedź ze sklepu Australian Gold Shop Polska
Nasz operator płatności nie mógł powiązać Pani płatności z zamówieniem. Jest to błąd zaistniały po stronie naszego operatora i został on rozwiązany, a zamówienie zostało dzisiaj wysłane. Otrzymujemy tysiące zamówień, a zaistniała sytuacja jest wyjątkiem, który zdarzył się po raz pierwszy. Niniejszym pragniemy niezmiernie przeprosić, również w imieniu operatora płatności, za zaistniałą sytuację.
Super produkt

Produkt rewelacyjny. Bardzo dziękuję za błyskawiczną realizację zamówienia i super kontakt. Pełny profesjonalizm.

Polecam.