PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1027) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2250)

Ważny od: 12 paź 2020
PlasticExpress.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 lip 2023
Krótki termin realizacji to jeden plusów, przystępna cena no i najważniejsze jak dla mnie to otwory, nacięcia które bym musiał sam robić zostały wykonane w punkt. Zastawiałem się czy nie będzie za małe koło wycięte na dolej części ale okazuje się, że dobrze zrobiony przymiar i rura z wyrzutem ciepłego powietrza poza mieszkanie pasje bez żadnych uszczelnień. Pleksi wpasowane w ramę okna i dzięki temu nie trzeba kleić żadnych rękawów ani innych rzeczy. Na koniec warto wspomnieć o zabezpieczeniu na czas transportu karton wzmocniony i większy tak aby żaden z narożników nie uległ uszkodzeniu.

15 lip 2023
Realizacja zamówienia błyskawiczna, komunikacja wzorowa ale obsługa pana przy odbiorze pozostawia wiele do życzenia.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

21 kwi 2024
PK
Pawel K.
Gdynia
6 kwi 2024

Super Plastic Express

To już moje drugie zamówienie i przyznam szczerze że wszystko zostało perfekcyjne wykonane i szybko dostarczone. Szkoda tylko że nie dostałem jeszcze żadnego kodu rabatowego na kolejne zamówienie :)
Przesyłka dostarczona w ekspresowym czasie, a poliwęglan zamówiony na tarasie wygląda jak szklane szyby zamontowane u góry. Bardzo pomocna przy zamówieniu była też obsługa. Polecam.
Najlepsza cena na rynku, dobry kontakt z firmą, intuicyjny konfigurator na stronie, oferta z gotowym linkiem do zamówienia. Następnym razem bez wahania wybierzemy Plastic Express.
dobra jakosc . Trochę niejasny konfigurator - powienien umozliwiac wyciecie nie tylko otwaru ale ksztaltu. Musiałem mailowac w te jsprawie
Odpowiedź ze sklepu PlasticExpress.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Nasz konfigurator umożliwia zarówno dodanie okrągłego otworu, jak i wycięcie kształtu prostokątnego. Używając przycisku "Dodaj nowe wycięcie" użytkownik wybiera opcję "prostokąt" lub "koło". Cieszymy się, że finalnie udało się otrzymać produkt zgodny z zamierzeniami. Pozdrawiamy, zespół PlasticExpress.pl
Firma solidna prawdziwy express dbałość o szczegóły nawet w najmniejszym zamówieniu. Jak tylko będzie potrzeba będę korzystał z usług.
1 kwi 2024
Świetnie docięty rozmiar ,bardzo dobra jakość produktu. Solidne zabezpieczenie paczki ,towar dotarł w stanie idealnym.