PhotoDECOR- Logo - Opinie

PhotoDECOR

Opinie (63) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (112)

Ważny od: 24 mar 2022
PhotoDECOR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu PhotoDECOR

25 lut 2024
11 lut 2024
EH

Szybko, starannie i z troską o komfort kupującego

Sprzedający zadbał o staranność na każdym etapie dostawy - był uprzejmy dopytać mnie o prawidłowy adres punktu dostawy, towar został bardzo starannie zapakowany, a wysyłka nastąpiła bardzo szybko. dziękuję sprzedającemu i polecam go z czystym sumieniem
Odpowiedź ze sklepu PhotoDECOR
Pani Elżbieto, dziękujemy! 💛 Niezmiernie miło nam czytać taką opinię. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie 😊 Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ponownych zakupów.
Wzór ramki jest dla mnie oryginalny. Nie znalazłem nić pasującego w sieciówkach. Doceniam to, że widać solidność wykonania, masywność i ręczny wysiłek włożony w stworzenie przedmiotu.
Odpowiedź ze sklepu PhotoDECOR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie nam opinii. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania 💛 Staramy się, aby nasze produkty, były lepszej jakości niż te, które można znaleźć w sieciówkach. Miło nam, że widzi Pan różnicę 😊

Polecam! Szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem

Szybka realizacja zamówienia, super zapakowana paczka, nie ma opcji aby towar uległ zniszczeniu podczas podróży. Albumy porządnie wykonane. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu PhotoDECOR
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię 💛 Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do dalszej pracy i rozwoju naszego sklepu. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!

Wszystko super dopasowane, ramka że zdjęciami w dobrej jakości wygląda pięknie! Szybka realizacja i dobra cena
Ramki do zdjęć bardzo dobre jakościowo. Plusem jest też szybka dostawa i starannie spakowana paczka.
3 lut 2024

Zadowolona

Szybko, towar dobrze spakowany.
Świetnie zapakowana przesyłka.
14 sty 2024
2 paź 2023

Wszystko perfekcyjnie

Poprosiłam o pilną wysyłkę, i dostałam ją ekspresowo!! Ramka super, pięknie pachnie drewnem. Tak solidnie zapakowna, że długi czas zabiera odpakowanie :) Dziękuję Wam!!!! to był prezent na rocznicę ślubu!

Piękna bombka ze zdjęciem! Jestem bardzo zadowolona :) Ekspresowa realizacja zamówienia - tak jak obiecywano zamówienie doszło jeszcze przed świętami. Bardzo dobrze zapakowana paczka.
Odpowiedź ze sklepu PhotoDECOR
Bardzo się cieszymy z takiej recenzji naszego sklepu. Twoje zadowolenie to nasz sukces 💛 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie!
19 paź 2023
Szybka realizacja, dobra jakość wydruku. I bardzo dobre, profesjonalne zapakowanie zdjęcia w dużym formacie, dzięki czemu dotarło w stanie nienaruszonym.
5 wrz 2023
Szybko i sprawnie załatwione zamówienie. Towar taki jak w ofercie. Duży plus towar dobrze zapakowany.
19 lip 2023
Bardzo sprawna realizacja zamówienia. Świetnie zapakowana paczka. Produkty zgodne z opisem. Dziękuję!
17 wrz 2023

album

Produkt bardzo dobrej jakości, wygląda elegancko.
23 maj 2023
Ramka przepiękna. Szybka realizacja zamówienia.

Udany zakup - polecam.

Zgodne z opisem. B. Dobra jakość albumów:)
19 lip 2023
dostalem to co chcialem i czy to malo?