mech-mech.pl - z natury do wnętrz- Logo - Opinie

mech-mech.pl - z natury do wnętrz

Opinie (121) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (243)

Ważny od: 30 wrz 2022
mech-mech.pl - z natury do wnętrz spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 cze 2023
Paczke otrzymałam ekspresowo. Zamówiłam trzy paczki niebieskiego lagurusu i bialego ruskusu. Wszystkie wyglądały cudownie ❤️ choć jedno opakowanie ruskusu było delikatnie zniszczone i brązowe to po skontaktowaniu się z firmą i przesłaniu jej zdjęć natychmiast otrzymałam nowe opakowanie 😍 w rozmowie telefonicznej pracownik był bardzo sympatyczny i informował mnie o każdym etapie nadania nowej przesyłki. wspaniałe podejście do klienta!

I did not receive the completer order !!! anafalis was missing !!!

Opinie nt. sklepu mech-mech.pl - z natury do wnętrz

Bardzo dziękuje. Przesyłka ekspresowa, eukaliptus cudny. Polecam
Szybka dostawa, dobry kontakt, dobrej jakości produkty. Polecam🌿
Wszystko szybko, pięknie zapakowane, dotarło w całości ❤️
9 sty 2024
toller Service, gute Ware schneller Versand!
21 sty 2024
7 sty 2024
3 cze 2023

Wspaniałe podejscie do klienta

15 cze 2023
Solidnie zapakowane, ladnie przyciete galazki wystarczy wstawic do wazonu. Bardzo szybka dostawa. Napewno nie raz zamowie bo prezentuja sie ladnie i nie trzeba wody zmieniac itp
22 lis 2023

Super mooi droogbloemen de kleur is het zelfde als foto

first time ordering, had very good explanations to my questions, I am very satisfied, very well packed with care, the flowers just like the image, super beautiful, thank you
17 cze 2023
Jestem mega zadowolona z obsługi. Klient czuje się zaopiekowany. Produkty są pięknie zapakowane. Pełna estetyka. Szybka wysyłka.
25 lis 2023
Pełen profesjonalizm. Zamówienie bardzo szybko dotarło do odbiorcy. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Polecam sprzedawcę!
8 lis 2023
paczka pięknie zapakowana, towar zgodny z opisem a nawet jeszcze ładniejszy, wszystko super, dziękuje, polecam
Zakupiłam proso stabilizowane i dmuszek jajowaty ,bardzo dobra jakość , szybka przesyłka, POLECAM!!!
29 cze 2023
Liście paproci pięknie wyglądają. Zamówienie zrealizowane szybko a towar odpowiednio zabezpieczony.
2 wrz 2023
Klimatyczna oferta sklepu, nietuzinkowa. Bardzo szybka dostawa.
1 sie 2023
Fantastyczna jakość, najlepsze ceny, ekspresowa wysyłka <3 czego chcieć więcej?
8 gru 2023
Polecam serdecznie Super obsługa i produkty jestem bardzo zadowolona z zakupu
22 lis 2023

Zamówienie kompletne, dobra jakość produktu, szybka realizacja. Polecam.
21 sie 2023
Sehr schneller Versand, schnelle Antwort auf Rückfragen, tolles Produkt.