PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria- Logo - Opinie

PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Opinie (1709) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3976)

Ważny od: 7 lut 2022
PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Od ponad półtora roku jestem klientem sklepu poyerbani.pl i co chwilę jestem zaskakiwany nowym asortymentem. Od mojego pierwszego zakupu, (był to zestaw startowy) tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z nowymi doznaniami smakowymi a zarazem pobudzającymi. Co jakiś czas jest wstawiana nowa oferta, a także nowe promocję (nawet nowej yerby, a czasem ulubionej). Piłem tradycyjne yerby, ale wole mieszanki, np. El Fuego z guaranna i guayusa (łajusa), ale uprzedzam ostrożnie podchodzić do tego tytułu (KOPIE). Nie tylko yerba, ale też możemy spotkać kawę, zieloną herbatę (czekam na "Matche" i japońska zieloną herbatę), a nawet czekolady z yerba. Oczywiście, występuję program za punkty, można uzbierać na różne akcesoria do yerby. Są także bonusy dla klientów, którzy zamierzają kupić więcej produktów (ale też zawsze se krówki z yerba ;). Klienci mogą skorzystać z gratisu, zależnego od ceny danego koszyka (narazie mi znane 3 progi: 50, 100, 150). Miałem jedną nieprzyjemną sytuację przy gratisie za 100zł, mianowicie nie dostałem gratisu, ale przy następnych zakupach dostałem miła rekompensatę (wystarczy napisać co jest nie tak z przesyłką). Polecam i zachęcam nowych klientów, mam nadzieję, że zostanę testerem nowych yerb dzięki poyerbani.pl ;)

24 lut 2024
Paczka z zamówieniem przyszła uszkodzona. W trakcie odbioru ale i dnia następnego nie mogłam się dodzwonić, nikt nie odbierał telefonu pomimo, że nie było sygnału zajętości. Na złożoną pisemnie reklamację otrzymałam odpowiedź po 2 dniach, że sprawa zostanie wyjaśniona z przewoźnikiem i od tamtej pory, a minęło już prawie dwa tygodnie nie ma żadnego kontaktu.

Opinie nt. sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Szybka dostawa, bardzo dobrej jakości produkt, korzystna cena.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni z czasu dostawy zamówienia, jakości produktów oraz oferowanych przez nas cen :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Herbata zgodna z opisem i express dostawą gorąco polecam
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo cieszę się, że są Państwo zadowoleni z jakości herbaty oraz czasu realizacji zamówienia. W razie pytań, zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Powinniście mieć większy wybór z guayusą i samą guayuse👈
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, cieszę się, że są Państwo zadowoleni z zamówienia :) Cały czas rozwijamy naszą ofertę :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Super cena i jakość wykonania oraz chodzący na usługach
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, cieszę się, że są Państwo zadowoleni z jakości oraz ceny oferowanych przez nas produktów :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Super sklep! Polecam! Szybka wysyłka zamówionego towaru.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, cieszę się, że są Państwo zadowoleni z czasu realizacji zamówienia :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Bardzo dobre akcesoria, i pyszna yerba gorąco polecam
Niezmiennie wysoka jakość produktów i szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo cieszę się, że są Państwo zadowoleni z jakości naszych produktów oraz szybkości dostawy. W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Wszystko szybko, sprawnie. Pierwsza jakość. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo cieszę się, że są Państwo zadowoleni z jakości produktów oraz czasu realizacji zamówienia. W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Natychmiastowa i bezproblemowa realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni z czasu realizacji zamówienia :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
BK
Basia K.
Szybka dostawa, sprawna obsługa klienta, polecam.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, cieszę się, że są Państwo zadowoleni z jakości obsługi oraz czasu dostawy :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Błyskawiczna dostawa i świetna jakość zamówienia
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, cieszę się, że są Państwo zadowoleni z jakości otrzymanych produktów oraz czasu dostawy :) W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Szybka dostawa ładnie i estetycznie zapakowane
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, cieszę się, że są Państwo zadowoleni z czasu realizacji zamówienia oraz sposobu zabezpieczenia paczki. W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Mega smaki, wiele smaków.. Poyerbane to jest !
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo dziękuję za opinię :) Cieszę się, że są Państwo zadowoleni z naszej oferty. W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Szeroka oferta, szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo cieszę się, że są Państwo zadowoleni z naszej oferty oraz czasu realizacji zamówienia :) Robimy wszystko, aby przesyłki jak najszybciej trafiły do naszych Klientów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Szybko sprawnie, jak zawsze. Produkty top!
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo dziękuję za zamówienie, cieszę się, że są Państwo z niego zadowoleni :) W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Że do puszki na yerba daliście yerba green
14 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona, nie mam uwag 🤗
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo dziękuję za zamówienie, cieszę się, że jest Pani z niego zadowolona :). W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
To mój pierwszy zakup. Będą następne :)
OK
Super produkty. Profesjonalna obsługa
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, cieszę się, że są Państwo zadowoleni z jakości naszych produktów oraz obsługi :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
6 kwi 2024
Szybko sprawnie i przyjemnie polecam